Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 244 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakanımız yine hikaye anlatmakta. Şaka maka adam 3 aylık pandemi dönemi boyunca bir kez topluma örnek olayım diye maske takmadı yav. Mart'tan beri bıyıklarını sayıyoruz adamın.

Günlük 2000 civarına yaklaşıyoruz. Bir profesör'den duymuştum. Eğer 2000 olursa tüm yasaklar geri gelir diye, gidişat onu gösteriyor.
64 yaş altı neredeyse ölmüyor daha 400 kişiyi bulmadı ölen sayısı 65 yaş altı

en fazla 65 yasş üstüne yasak gelir

eski yasaklar hiç bir zaman gelmez artık çünkü sosyal mesafe + maske ile savaşılacağı kesinleşti

64 yaş altı neredeyse ölmüyor daha 400 kişiyi bulmadı ölen sayısı 65 yaş altı

en fazla 65 yasş üstüne yasak gelir

eski yasaklar hiç bir zaman gelmez artık çünkü sosyal mesafe + maske ile savaşılacağı kesinleşti
iyi de sosyal mesafe ve maske uygulanmıyorki.sadece azınlık bi kısım insan takıyor.en azından şu sosyal mesafe ve maske olayı en sert şekilde uygulanmalı ve zorunlu olmalı

Kanser mucadelsi veren amcam gecen hafta hastanede covid kapti.
Bugun vefat etti,olum sebebi coklu organ yetmezligi denmis, yine de cenaze icin iZin bekleniyor.

Prosedur nedir bilmiyorum tabi ama ,aile buyukleri de izin bekliyor du gidebilmek icin (valilikten)

☹️

JJ | MP

Kanser mucadelsi veren amcam gecen hafta hastanede covid kapti.
Bugun vefat etti,olum sebebi coklu organ yetmezligi denmis, yine de cenaze icin iZin bekleniyor.

Prosedur nedir bilmiyorum tabi ama ,aile buyukleri de izin bekliyor du gidebilmek icin (valilikten)

JJ | MP

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun amcanızın. Size ve ailenize başsağlığı diliyorum, Allah onun ömrünü de size versin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt