Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl da hemen damga yemişim aşı karşıtı felan diye.

Ben bu aşıya karşıyım, insanların böyle evlere hapsedilmesine de karşıyım.

Üye olma kabiliyetimi bile sorgulayan olmuş.

Sanki bütün üyelerin sars mers vs aşısı var da üye olabildiler.

Seneye hatırlamadığımız bir virüs olması dileği ile herkese iyi geceler.

Gscimbom mobil

O uygulamayı yüklemem telefonuma dediğin için kullandığın işletim sistemi Android diye tahmin ediyorum Google seni her halinle izliyor ve telefonu aldığın an hiçbir şey yüklemene gerek yok hatta açık bile olmasına gerek yok.

Benim için ölçü veriler falan değil Mehmet Ceyhan'ın şahsı, bu adam olumlu bir laf söyleyene kadar ümitlenmem. Mehmet Ceyhan'ın bile pozitif baktığı bir tablo da timsah olmak imkansız, hevesiniz kursağınız da kalmaz yani sizede tavsiye ederim.
Tabloda ve kursağınızda yazılan -da'lar birleşik, size de yazdığın -de ayrı olmalıydı Mehmet renktasim

Zahir gormesin

Mi Note 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tabloda ve kursağınızda yazılan -da'lar birleşik, size de yazdığın -de ayrı olmalıydı Mehmet renktasim

Zahir gormesin

Mi Note 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Zahir gibilerin AB versin, mobilden yazı yazmak kabusa döndü onlar yüzünden lakin artık önemsemiyorum geçenlerde özel isim olmadığı halde zeki'yi büyük harfle yazdı uyarınca utanmadan telefon düzeltmiş önemsemedim dedi. Türkçe tabiki hepimizin sevdiği ve önem verdiği bir renktaşımız ama artık bu çağda TMK gibi imla faşistlerine bir dur demek lazım. Aramızda kalsın kendisi iyi derece de ingilizce bilmiyor öyle cahil bir insan. Bu arada son cümledeki -de'yi özellikle yanlış yazdım iyice kudursun diye.

Saygı ve dua ile.

Corona sebebiyle berberi eve davet ettim. Kendi havlumu kullandik, yere dökülen saçları kendim süpürdüm. Elektrigi suyu hepsi bana ait. Adamida evinden kendim arabayla aldim ve sonra evine biraktim.

Birde uzerine normal fiyatin 2 mislisini istedi. Ne anladim bu işten.
Adam kafana yüzüne hoykurdukça hoykurmuş, üstüne bi de orana burana dayamış. Kendi havlunu kullanıp yerleri kendin temizlesen ne anladım bu işten doc.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt