Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hepsi aynı işi görür ya. Bi fark yoktur bence ateş ölçerlerde.

Virüslü birileriyle temasın olmuş olabilir mi ki?

Dışarı çıkıyorum arada iş icabı da maskeyi filan takıyorum, el yüz teması yapmıyorum. Kolonya dezenfektan filan kullanıyorum, yani her boka dikkat ettim.Gelip beni bulduysa sokayım öyle işe, dediğim gibi gözde pembelik vardı 1 gün önce, gözden mi oldu ya da bahar geçişleri mi hiç bi bok anlamadım. Ateş bende olmazdı o kötü

Dışarı çıkıyorum arada iş icabı da maskeyi filan takıyorum, el yüz teması yapmıyorum. Kolonya dezenfektan filan kullanıyorum, yani her boka dikkat ettim.Gelip beni bulduysa sokayım öyle işe, dediğim gibi gözde pembelik vardı 1 gün önce, gözden mi oldu ya da bahar geçişleri mi hiç bi bok anlamadım. Ateş bende olmazdı o kötü
Basit bir şeydir umarım. İnsan tırsıyor bide artık tırt bi soğuk algınlığı bile olsa 3.5 atıyorsun :D

Basit bir şeydir umarım. İnsan tırsıyor bide artık tırt bi soğuk algınlığı bile olsa 3.5 atıyorsun :D

Sorma, herşey olur derim ki alerji. Bu ateş canımı sıkıyo, şimdi nöbetci eczanelere baktım 1-2 saat sonra ateş ölçer almaya gidicem inşallah uyanıklık yapıp 300-500 tl'den açmazlar kapıyı, malum ülke şeytan oldu bi anda. Zaten kendi ateşimi ölçmekten baska yapacağım bişey de yok, ne halt olucak ki varsa da odada kendimizi karantinaya alıcaz başka çözüm var mı

Geçmiş olsun renktaş.Dikkat et kendine
Devam ederse doktora bir başvur derim.

Bayılacak gibi olmadığım taktirde doktorları meşgul etmeyelim boşver. Gidip hastane ortamlarında kontrol olup tekrar eve gelicez zaten. Şu an adamlarında yapacakları bir şey yok, ilaç yok aşı yok. Tam bir çaresizlik, ve insanın bağışıklığına bağlı durum. Yani güçlüysen hayattasın, zayıfsan yem oluyosun.

Sorma, herşey olur derim ki alerji. Bu ateş canımı sıkıyo, şimdi nöbetci eczanelere baktım 1-2 saat sonra ateş ölçer almaya gidicem inşallah uyanıklık yapıp 300-500 tl'den açmazlar kapıyı, malum ülke şeytan oldu bi anda. Zaten kendi ateşimi ölçmekten baska yapacağım bişey de yok, ne halt olucak ki varsa da odada kendimizi karantinaya alıcaz başka çözüm var mı
geçmiş olsun hocam, bu mevsim değişikliği nedeniyle de olabilir ama sen yine de önlemlerini al tabi ki. ancak kafaya takınca ister istemez vücut dengen değişir ilacını vs al normal devam et. uykusuzluk falan varsa da olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt