Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 495 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İşin diğer tarafından bakarsak dünya devlerinin Amerika safında yanaşıp sipariş etmediği Çin aşılarını en çok Türkiye'nn talep ettiğini de söyleyebiliriz. Benim anlamadığım Xiaomi amborgasına kadar ham madde, bilimde tüm dünya Çin'in kucağındaydı, bu herifler ne ara Konyalı bilim adamlarının repütasyonuna indiler? Herifler pisse pis, sıkıntılıysa sıkıntılı, dünyanın en büyük bilim ve teknoloji ülkelerinden biri olduğu gerçeğini değiştirmez bu. Kendi ürettiği aşıyı Afrika sömürgelerinde kullanmak isteyen AB ülkeleri ne oldu bilim elçisi oldu da Çin tu kakaya döndü bilmiyorum. Hakikaten ekonomi kuşağı iğrenç bir şey, ülkeleri yerine göre rezil de yapıyor vezir de. Önemli olan o kuşağın akımına kapılıp da veziri rezil, rezili vezir yapmamak.

Koronavirüs tedavisi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, taburcu edildi
Eski İBB Başkanı Kadir Topbaş Kovid-19 nedeniyle yoğun bakıma alındı

Mümkün olduğunca az temas iyidir, bu işin şakası yok. Bugün yoğun bakımda olan 90 yaşındaki anneannemizi kaybettik, virüsden ziyade bağışıklık sistemi önemli, organ yetmezliğinden gitti kadın.

başınız sağolsun.

başınız sağ olsun 2 hafta kadar önce bende amcamı aynı sebepten kaybettim. zaten kanser tedavisi görüyordu oğlu da virüse yakalandı 1 hafta sonra amcam kötüleşti 2-3 gün içinde de organların iflasından kaybettik amcamın virüs kapıp kapmadığını söylemiyorlar ama ondan şüpheleniyoruz

sizin de başınız sağolsun.

Sabah arkadaşla konuştum, cefakar PTT çalışanları esnek çalışmaya geçmeyecekmiş dedi, genel müdürlükten öyle bir yazı gelmiş.

sövüyordu.

1,5 saat geç gidip, 1 saat erken çıkmamızı bile istemiyorlar diyor çocuk köpürüyordu iyice.

lan nasıl 1 ülkede yaşıyoruz yaw.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt