Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
geçmiş olsun hocam, bu mevsim değişikliği nedeniyle de olabilir ama sen yine de önlemlerini al tabi ki. ancak kafaya takınca ister istemez vücut dengen değişir ilacını vs al normal devam et. uykusuzluk falan varsa da olabilir

Aslında kafaya takılmalık olay yok çünkü gece yatarken ateş yükseliyo. Hani bilirsiniz hayatınızda 1-2 defa başınıza gelmiştir, böyle elleriniz soğuk olur ama vücudunuz yanar uyutmaz o his. Bazen kendiliğinden düşer ateş çok iyi hissedersin ulan geçti dersin, 2 saat sonra tekrar ateş vurur başına elin ayağın üşür ya, aynı durum işte

Bu aşıyı hangi ülke bulursa ona minnet duyulmalı, hangi kurum üstünde çalışıp buna çözüm bulursa başımızın üstüne.Çin'in bütün dünya'ya yaydığı 2.vaka bu.

Bu insanlara ırkçılık yapılsın demiyoruz ama ciddi yaptırımlar şart. Temiz olan bir topluma böyle hastalıklar bulaşır mı derseniz orda durup düşünürüm. Toplumlar yaptıklarına dikkat etmek zorundalar, sen o pis yağları insanlara satamazsın. Sen o pis ortamda hayvan satıp bunları insanlara sunamazsın, dünya'ya yayılan çoğu virüs insanoğlunun pisliklerinden kaynaklı.

Bu aşıyı hangi ülke bulursa ona minnet duyulmalı, Çin'in bütün dünya'ya yaydığı 2.vaka bu.

Bu insanlara ırkçılık yapılsın demiyoruz ama ciddi yaptırımlar şart. Temiz olan bir topluma böyle hastalıklar bulaşır mı derseniz orda durup düşünürüm. Toplumlar yaptıklarına dikkat etmek zorundalar, sen o pis yağları insanlara satamazsın. Sen o pis ortamda hayvan satıp bunları insanlara sunamazsın, dünya'ya yayılan çoğu virüs insanoğlunun pisliklerinden kaynaklı.
@İsmail Enver paşam çinliler ölsün diyince forumca linç ediliyordu.

Şimdi herkes aynı fikirde.

İleri düşünceli paşam benim bee

reis ülkede bi de fotoyu çeken eleman vardır zate :red:

Hükümetlerin yok etmek istediği kabile! 180 kişi kaldılar, öyle ...

Moritanya Zurna Bölgesi Kabile Şefi

@İsmail Enver paşam çinliler ölsün diyince forumca linç ediliyordu.

Şimdi herkes aynı fikirde.

İleri düşünceli paşam benim bee

Ben o kadar demiyorum, sonuçta mesela (Türk'lerden böyle birşey çıksa diğer toplumlar Türkler ölsün derse bu benim zoruma gider.) Ama halkın çoğunluğu bu işi yapıyor ve devlet buna destek olup yaptırım uygulamıyorsa diğer halkların da kendi sağlıklarını düşünmeleri en doğal hakları. Bunu devlet olarak Çin görmeli, Trump'a bu konuda yüzde yüz katılıyorum. Adam aşağılama yapmıyor, bu virüs Çin virüsüdür. Bütün ülkelerin Çin'e gerekli tepkiyi vermesi ve artık ülkelerinde ciddi değişiklikler yapılması elzemdir.

He Çin devleti hala aynı tas devam ederse uygulanacak şeyler basit, bundan böyle Çin vatandaşlarına ve Çin'e ziyaret'e giden her kişiye hastalık şüphelisi gözüyle bakılması ve tedavi altına alınması uygulamaya konulacak. Çin'e ağır yaptırımlar uygulanacak. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri bu konuda başı çekecek, bir ulus diğer halkların kaderiyle böyle kolay oynayamaz.

Ben o kadar demiyorum, sonuçta mesela (Türk'lerden böyle birşey çıksa diğer toplumlar Türkler ölsün derse bu benim zoruma gider.) Ama halkın çoğunluğu bu işi yapıyor ve devlet buna destek olup yaptırım uygulamıyorsa diğer halkların da kendi sağlıklarını düşünmeleri en doğal hakları. Bunu devlet olarak Çin görmeli, Trump'a bu konuda yüzde yüz katılıyorum. Adam aşağılama yapmıyor, bu virüs Çin virüsüdür. Bütün ülkelerin Çin'e gerekli tepkiyi vermesi ve artık ülkelerinde ciddi değişiklikler yapılması elzemdir.

He Çin devleti hala aynı tas devam ederse uygulanacak şeyler basit, bundan böyle Çin vatandaşlarına ve Çin'e ziyaret'e giden her kişiye hastalık şüphelisi gözüyle bakılması ve tedavi altına alınması uygulamaya konulacak. Çin'e ağır yaptırımlar uygulanacak. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri bu konuda başı çekecek, bir ulus diğer halkların kaderiyle böyle kolay oynayamaz.

Bizde çıkmış olsa şu an 1 tane Türk bırakmazlardı ortada , Trump dışında kimse Çin'e tek laf bile etmiyor ülkeler insanına değer vermiyor Çin ile arayı bozmak istemiyorlar çıkarları var diye.

ben aksine bi şekilde trump ve çin lideri gülümseyip foto çekinirken görürüz diye düşünüyorum

Çin de ilk başladığında burada tartışıyorduk. Açık konuşayım o zamanlar tüm dünyaya yayılacağını ve binlerce insanın öleceğini söyleyenlere inanmıyordum.Çinliler şehirleri kapatıp yasak koydukça daha o ülkeden çıkmaz diye düşünüp galiba kendimi avutuyordum.Ama şimdi tüm dünyada filmlerdekini aratmayacak bir sessizlik var . Hayvanlar sokaklara iniyor.İnsanlar birbirlerinden kaçıyor.Hatta sağlık çalışanları çocuğuna elini bile süremiyor.
İnsan böyle bir zamanda ne büyük nimetlere sahipmişiz meğer diye düşünmeden edemiyor.Allah sonumuzu hayır etsin

11 12 gibi bir ishal başladı. 3 gibi yatıp uyuyayım dedim bir şekilde uyudum. daha beter ağrıyla uyandım. şu an bağırsaklarımda göğüsüme kadar acayip ağrı var. zamanı mıydı şimdi

ben aksine bi şekilde trump ve çin lideri gülümseyip foto çekinirken görürüz diye düşünüyorum

Trump, ABD vatandaşlarının hayatlarını kaybetmelerine ciddi anlamda sinirli ve bunu bütün platformlarda dile getiriyo. Bizim Cumhurbaşkanı'nında çıkıp bunun Çin virüsü olduğunu dile getirmesi gerekir. Burda ırkçılık yapılmıyo, bu olay bir ülkeden çıkan virüsün önlenmesi ve önüne geçilmesi eylemidir. Amerika Birleşik Devletleri'nin çok ciddi yaptırımlar uygulayacağını düşünüyorum, önümüzde ki günlerde göreceğiz.

Bizde çıkmış olsa şu an 1 tane Türk bırakmazlardı ortada , Trump dışında kimse Çin'e tek laf bile etmiyor ülkeler insanına değer vermiyor Çin ile arayı bozmak istemiyorlar çıkarları var diye.

Yüzde yüz. Almanyasından Fransasına, İsrailin'den İspanyasına. Burda ülkelerin büyüklüğü ekonomik çıkarları kenara bırakılmalı, bu iğrenç düzen bitmeli artık. Çin'e bütün devletler tepki göstermeli, senin ülkenin vatandaşı ölecek benim ülkemin vatandaşı ölecek. Trump bunun farkında, ekonomik krize gireceklerini bildikleri halde giydiriyo, benim gözümde dünya lideri odur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt