Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 205 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ulan bu virüs muhabbeti çıktığından beri bir tane de grip veya nezle teşhisi konulan kişi görmedim.Ne olursa covid diyip geçiyorlar.
Ben burnum akıyor diye gittim. Nezle gibiyim zaten. Covid zaten grip mikrobu. Normal gribide bu pcrlar covid diye çıkartıyor olmasın? Ben sırf hanım sussun diye gece gece özel hastaneye gittim, bi burun akıntısından covid mi olurmuş diye hanıma bir sürü laf söyledim. Covid çıktım.

Benim hatunun annanesi pankreas iltehabından dün hastaneye yatırıldı.

Tabi iki kişilik odalar yanındaki teyze 2 haftadır kalp ameliyatı olmak için hastanede bekliyormuş. Bizimkileri test ediyorlar falan negatif, 2 haftadır hastanede olan kadın pozitif çıkmış. Bizimkileri yatırdıktan 5 saat sonra apar topar yan odaya almışlar.
Bizim ülkede hastalık için neden 2025 dediğimi umarım anladınız 2025 bile erken bize.

Ben burnum akıyor diye gittim. Nezle gibiyim zaten. Covid zaten grip mikrobu. Normal gribide bu pcrlar covid diye çıkartıyor olmasın? Ben sırf hanım sussun diye gece gece özel hastaneye gittim, bi burun akıntısından covid mi olurmuş diye hanıma bir sürü laf söyledim. Covid çıktım.
Ztn grip olan yokki koca kış gecti grip olan kimseyle karşılaşmadım bi ben neyle oldum pcr testi negatif cıktı grip virüslerinin icinde ztn bu covid virüsleride varmış bence grip olanada covid deyip geciyolar

Benim hatunun annanesi pankreas iltehabından dün hastaneye yatırıldı.

Tabi iki kişilik odalar yanındaki teyze 2 haftadır kalp ameliyatı olmak için hastanede bekliyormuş. Bizimkileri test ediyorlar falan negatif, 2 haftadır hastanede olan kadın pozitif çıkmış. Bizimkileri yatırdıktan 5 saat sonra apar topar yan odaya almışlar.
Bizim ülkede hastalık için neden 2025 dediğimi umarım anladınız 2025 bile erken bize.
rezalet. cok geçmiş olsun

Türkiye
Toplam Yapılan Aşı Sayısı: 19.809.298
1.Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 12.036.322
2.Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 7.772.976

Almanya
Toplam Yapılan Aşı Sayısı: 20.744.105
1.Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 15.393.858
2.Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 5.350.247

Türkiye

Toplam Yapılan Aşı Sayısı: 19.942.266
1.Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 12.156.313