Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 287 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Randevu alip saplattiriyorsun. Uzman doktorlar, aile hekimleri ve asi merkezleri basta olmak üzere ciddi sekilde calisiyorlar diyebiliriz.
Kisitlamalari bir yandan kaldirmaya calisiyorlar.
Tüm yaş gruplarına açık dimi?
ABD de vatandaş olamayana bile sapliyorlarmis üstelik ücretsiz. Çok ilginç geldi bana bu detay. Ben turist olarak gidip asimi ücretsiz olabiliyorum. Olaya bak.
Biz aşıya hasret abd turiste vuruyor. Bizimkilerde turisti görenlere vuruyor.

İyice kuduz köpek muamelesi görür olduk memlekette. Daha neler göreceğiz bakalım.

GSC Mobile App

Son düzenleme:
Tüm yaş gruplarına açık dimi?
ABD de vatandaş olamayana bile sapliyorlarmis üstelik ücretsiz. Çok ilginç geldi bana bu detay. Ben turist olarak gidip asimi ücretsiz olabiliyorum. Olaya bak.
Biz aşıya hasret abd turiste vuruyor. Bizimkilerde turisti görenlere vuruyor.

İyice kuduz köpek muamelesi görür olduk memlekette. Daha neler göreceğiz bakalım.

GSC Mobile App
Genel olarak öyle degil. Astrazeneca ve Johnson asisinda önceligi kaldirdilar. Sirasi gelmeden isteyen vurdurabiliyor ama bunlar aile hekimlerine gönderilmiyor zaten

ziya selçuk ve fahrettin koca
ünileri 1 yıl daha olmak kaydıyla
uygulamalı dersleri olanları açmak kaydıyla
kapatınız
Turistler gelecek diye milleti eve kapatacaklarına okulları en kısa zamanda açabilmek ve çocukların eğitimini yüz yüze sürdürebilmesi için kapattık(?) deselerdi keşke
Aşı yok , kapanma denilen şey kapanma değil
Kapanma(!) nedeni ne ?
Turistler rahat etsin.
Hadi abi ya...

Turistler gelecek diye milleti eve kapatacaklarına okulları en kısa zamanda açabilmek ve çocukların eğitimini yüz yüze sürdürebilmesi için kapattık(?) deselerdi keşke
Aşı yok , kapanma denilen şey kapanma değil
Kapanma(!) nedeni ne ?
Turistler rahat etsin.
Hadi abi ya...
sükuneti tesis edelim müns
aldığım duyumlara göre aşılama yapılırsa açılacak üniler
lakin yaz dönemi vaka yüksek olursa
sadece uygulamalı açarlar gibi

evet pozitifim.. eklem ağrılarim var ve sirtima sanki biri bıçak sapliyo gibi.. ayaga kalkınca başım dönüyor biraz.. ilk defa böyle oluyorum

Üst Alt