Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 288 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dün 5 ay sonra iş başı yaptım.
5 ay yattım 5 ay.
Dükkanları toparlıyorum haftaya açarım birisini diye düşündüm, bugün aradılar yine 14 gün karantinaya soktular.

Ya arkadaş ben ne zaman gün yüzü göreceğim. Gece çıkma yasağı gündüz zaten oruç.

Bu toplam negatif testle 2. karantinam. Bir kere positif çıktı sıfır belirti yine karantina.

Son bir sene de toplam 40 gün karantina artı 7 ay dükkanları kapattım.

Parasını geçtim, artık mental olarak dayanma gücüm kalmadı.
Taş olsa çatlar.
Allah topunuzun belasını versin.

Gscimbom mobil

Dün 5 ay sonra iş başı yaptım.
5 ay yattım 5 ay.
Dükkanları toparlıyorum haftaya açarım birisini diye düşündüm, bugün aradılar yine 14 gün karantinaya soktular.

Ya arkadaş ben ne zaman gün yüzü göreceğim. Gece çıkma yasağı gündüz zaten oruç.

Bu toplam negatif testle 2. karantinam. Bir kere positif çıktı sıfır belirti yine karantina.

Son bir sene de toplam 40 gün karantina artı 7 ay dükkanları kapattım.

Parasını geçtim, artık mental olarak dayanma gücüm kalmadı.
Taş olsa çatlar.
Allah topunuzun belasını versin.

Gscimbom mobil
Orada da bu kadar süre kapalı kaldı mı yav dükkanlar? Geçmiş olsun.

Orada da bu kadar süre kapalı kaldı mı yav dükkanlar? Geçmiş olsun.

Gıda vs hep açık.
Kuaförler 01.03 açtı.
O dükkanı açtım ama ben kuaför değilim, sadece mal sahibiyim yine çalışmadım.
Geri kalan mağazalar, insidansa göre siparişle çalıştı, Click&Collect diyorlar.
Yani kapıdan veriyorsun siparişi.
Biz de zaten online satışı başkaları yapıyor, benim dükkan direkt müşteri temaslı satış yapıyor.
Yani 15.12'den beri kapalıydı.
Cumartesi haber geldi, hazırlık yapın açarız yakın zamana kadar diye.

Ben de dün gittim 2 işçiyle beraber 4-5 saat hazırlık yaptım. Bugün aradılar birisi positifmiş. Temaslı olarak yine karantina.

Gscimbom mobil

Resim

:unsure: :danyal:

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada "Sinovac firmasının ürettiği CoronaVac aşısının yeni partisini taşıyan uçak sabah saatlerinde Esenboğa Havalimanı'na indi. Halk Sağlığı Aşı ve İlaç Deposu'na nakledilen aşılar kontrollerin ardından hastane ve aile sağlığı merkezlerine sevk edilerek kullanıma sunulacak." denildi.

Belki geçmiş sayfalarda yazılmıştır ama bende belirtmek isterim ki ;

Dünyanın neresine giderseniz gidin , eğer mekanı kapatıyorsanız hesabı aslanlar gibi ödersiniz.

Bizim galaksiler koruyucusu, ümmetin reisi , kafir slayer , tek başına İKTİDAR resmen mekanın arka kapısından kaçmıştır. Hesap vatandaşa kitlenmiştir.

Üst Alt