Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 312 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Zaten eylüle kadar plan 20 üstü herkesi aşılamak olacak.

Üni personeli aşılandığında temmuzda yüz yüze eğitim kararı alınacak. Bu bir süreç.
bu sınıfları olabildiğince çoğaltarak aşılamanın yavaş yapılması için bahane haline getiriyorlar kamu hizmeti tabi ki devam etmeli ama hizmeti alan vatandaşla hizmeti veren kişi arasında ayrım gözetmeksizin aşılama olmalı bu bir sınıflaşma yaratır yanlış bir sistem

bu sınıfları olabildiğince çoğaltarak aşılamanın yavaş yapılması için bahane haline getiriyorlar kamu hizmeti tabi ki devam etmeli ama hizmeti alan vatandaşla hizmeti veren kişi arasında ayrım gözetmeksizin aşılama olmalı bu bir sınıflaşma yaratır yanlış bir sistem
Muhtemelen son çizgideyiz, Temmuzda 20 yaş üstünü aşılayın kararı gelir.

millet faz3 deneği olmak için can atıyor. Eskiden üstüne para veriyorlarmış şirketler, insanlarda aşı ilaç vs. yi denemek için.

Yasaklar gevşesin aşı olmak isteyen de azalacak.
Insanların piskolojisiyle oynayıp aşıya mecbur ediyorlar.
Kış gelsin kapanmalar başlasın, randevular yine full çeker.

Bir de şöyle bir şey var, bu aşı artık her sene vurulacak.
Iki doz vurdurdum kurtuldum yok.
Her sene her sene paraya para demeyecekler.

Ülkeler aşı arayacak, insanlarını evlere kilitleyecekler, dayı denize girdi diye 3binlik olacak, insanlıktan çıkan kafayı bozan kişiler olacak, evlilikler bitme noktasına gelecek, çocuklar eğitimden mahrum kalacak, maddi sıkıntı onun beraberinde gelen piskolojik travmalar, intiharlar ve daha neler neler.

Gscimbom mobil

Üst Alt