Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 314 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aile hekimliklerine aşı ikna timi kurdurtacaklarına , medyadaki aşı şarlatanlarının önüne geçmelilerdi.

Yakınım duymuş , hocanın biri ciddi yan etkisi var demiş gibi bahanelerle aşı olmayan kişi sayısı çok.

Asi konusunda saçma sapan komplolar var ama son günlerde dikkatimi çekeni burada sorayım Dr arkadaşlar daha net bilgi verirler

Neymiş efendim biontech iyi fakat misal Almanya'ya İsrail'e yani zengin ulkelere verdiği aşı ile bize verdiği aşı aynimis acaba ? Diye soran hatta bundan şüphe edip randevu almayan hatta randevu iptal edenler duydum biliyorm bana göre imkansız bişey bu ama yinede sorayım dedim

Asi konusunda saçma sapan komplolar var ama son günlerde dikkatimi çekeni burada sorayım Dr arkadaşlar daha net bilgi verirler

Neymiş efendim biontech iyi fakat misal Almanya'ya İsrail'e yani zengin ulkelere verdiği aşı ile bize verdiği aşı aynimis acaba ? Diye soran hatta bundan şüphe edip randevu almayan hatta randevu iptal edenler duydum biliyorm bana göre imkansız bişey bu ama yinede sorayım dedim
Bize tuzlu-su göndermiş olabilirler. Olmadan dillemek lazım aşıyı

şimdi baktım hala bana aşı gelmemiş

şu da bir garip

ota boka mesaj atan bakanlıklar ve müdürlüklerin olduğu ülkemde covid aşı sırası gelen vatandaşlara mesaj atan bir sistem yoq galiba dimi?

Üst Alt