Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 319 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Biliyorsunuz bizde covid testi pozitif çıkanlara 6 ay aşı yapılmıyor, Avrupa'da da durum aynı mı acaba... Mesala ben covid geçirdim ama yeterli antikor geliştirdim mi belli değil, bu durumda aşı da olamıyorum. Avrupa'da da süreç aynı mı işliyor?

Biliyorsunuz bizde covid testi pozitif çıkanlara 6 ay aşı yapılmıyor, Avrupa'da da durum aynı mı acaba... Mesala ben covid geçirdim ama yeterli antikor geliştirdim mi belli değil, bu durumda aşı da olamıyorum. Avrupa'da da süreç aynı mı işliyor?
Durum aynı.
Hatta bilinçsiz gecirip antikor testinde yeteri kadar antikor çıkıyorsa, belge veriyorlar 6 ay muaf oluyorsun.

Gscimbom mobil

Biontech varken yaptırın değerli rtaşlar
Bu arada Sinovac olan bir arkadaşın antikor değerleri de epey yüksek çıkmış

Kısacası bulabildiğimiz aşıyı yaptıracağız
Bu işten çıkış yolu aşılar

Artısı eksisi var mı acaba bunların birbirine göre bilgin var mı? Sputnik için çok daha koruyucu diyorlar lakin sonradan light versiyonunu çıkardılar
Bence hazır denenmişi varken Biontech'ten şaşmamak lazım. İsrail yaptı ve Marttan beri normalde döndü/dönüyor.

Sputnik için veriler iyi ancak bir kaç Rusla konuştum bu konuda hatta biri tıp öğrencisi, hükümete inanmıyorlar bu konuda.

Üst Alt