Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 415 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Israil disinda butun ulkeler ayni durumda

Bunun sebebi belli aslinda

Mart ayinda asi olanlarin tekrar asi olmalari gerekiyor bagisiklik icin

Asilar 5-6 ay faydali,Daha sonra tekrar antikor yukseltmek icin asi gerekiyor

Israil ise 5. Asi ya baslayacak

Neredeyse bütün ülkelerin nüfuslarının yarıdan fazlası bilmem kaç tane aşılı

Ama şu anki hava,vaka sayıları,kısıtlama ve kapanmalar aşı bulunmadan önceki döneme dönmüş durumda

Uğur beye saydırmak için biraz daha bekleyecem ama bir insan hem dursun özbeğe benzeyip hemde almancıysa ordan şüphelenmeliydik zaten

@Oğuzhan Aşı Ol allah uzun ömürler versin kardeşim,bizi soracak olursan kötüyüz

Ne güzel aşılama arttıkca sayılar cıldırıyo 3. Doz 4 . Doz gider bu almanyanın yüzde 70 cift aşılı. sayılar gecen sene bu kadar aşılı yokken daha azdı sürekli millete yalan söyleyip duruyolar

Burada restoranlara girmek için bilerek kendilerine korona bulaştıran tipler var.

Bir tanıdığım var. Bahsettigin gibi aşı olmak istemiyor ama korona pasaportu alabilmek icin aktif sekilde korona bulassin ve atlatayim diye arayışta. Beynine soxam diyip çocuğu engelledim

Koronavirus satan internet siteleri mevcut. Yalnis duymadiniz. Gercekten internet uzerinden Koronavirus sipariş edebiliyorsun.

kısıtlama mı geldi?

Eskiden 3G politikasi vardi. Yani aşı olanlar, atlatanlar ve negatif PCR testi olanlar heryere girebiliyordu. Devlet simdi 2G ye gecti. Yani negatif PCR testine sahip olmak korona pasaportuna hak kazandırmıyor. Devlet bu stratejiyi aşı olmayıp ta negatif PCR olan ınsanları 'koruma' amacli yürüttüğünü söyledi. Ama aslında milleti aşı olmaya zorlayan bir politika. Halkın bir bölümüde buna tepkili

8+8 degilmiydi günde 16 tane bu hapın yan etkisinden kac kişi öldü bide o var büyük Skandal aslında
ilk iki öğün sabah ve akşam 8+8 sonraki günler 3+3+3+3+3+3.....

hahahah bu ilacın ciddi yan etkileri olduğu söyleniyordu zaten acaba kaç insan bu ilaçtan öldü.

Ama böyle bir şey bilinimez. Kimin neden öldüğü belli değil. Kimi kalp, kimi organ yetmezliği , kimi covid , kimi doğal ölüm.

Benim akşam 8 de telefonda konuştuğum dedem sabah 4 de doğal ölümle öldü mesela

Kim ölmüş yav , hangi yan etkisi ile ölmüş ?
Anlatabilir misin

ilk iki öğün sabah ve akşam 8+8 sonraki günler 3+3+3+3+3+3.....

hahahah bu ilacın ciddi yan etkileri olduğu söyleniyordu zaten acaba kaç insan bu ilaçtan öldü.

Ama böyle bir şey bilinimez. Kimin neden öldüğü belli değil. Kimi kalp, kimi organ yetmezliği , kimi covid , kimi doğal ölüm.

Benim akşam 8 de telefonda konuştuğum dedem sabah 4 de doğal ölümle öldü mesela
Bende onu diyorum normal bi insan dese 16 ilac ictim hastaneye götürürüz ama o ara millete tedavi diye 16 ilac iciriyolardı kime ne yan etki yaptı bilen varmı

Ne güzel aşılama arttıkca sayılar cıldırıyo 3. Doz 4 . Doz gider bu almanyanın yüzde 70 cift aşılı. sayılar gecen sene bu kadar aşılı yokken daha azdı sürekli millete yalan söyleyip duruyolar
Birileri bizimle eğleniyor ya. Aşı olma hakkına sahip olanların içinde oran %80 hatta.

Su içer gibi aşı mı yaptıracağız anlamadım.

Hemen hemen %100 home office döndük zaten.

Leş bi dönemden geçtik hala geçiyoruz. ölmeden bu aşamaya kdr gelebildik
Aşısızlar hem fetöcü hem pkklı olabilir mi?

Mantıklı bir açıklaması yok gerçekten. Almanya'da bile sayılar zirve yaptı. Rahatlık için aşı yaptıranlar kudurmuş durumda adeta.

Herkes birbirini suçluyor.

Bizim ailede aşı olmayan ve bir kaç gün önce negatife dönen biri "aşılılar virüsü yayıyor" düşüncesine sahip

Göğüs Hastalıkları Uzm. Prof. Dr. Şevket Özkaya, "Önümüzdeki günlerde vaka sayılarında artış göreceksiniz. Panik yapmanızı istemiyoruz. Bizim için önemli olan vaka sayısından çok hasta sayısı. Maalesef virüs artık hasta seçmeye başladı. Akıllı bir organizma gibi davranıyor. Özellikle aşı olmayan grupta tedaviye yanıt vermeyen çok hızlı kötüleşen ve kaybettiğimiz bir hasta grubu ile karşı karşıyayız. Biz doktorların bu kıştan en büyük korkusu tedaviye dirençli vakaların görülmesi'' dedi.​

Üst Alt