Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 454 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
@Berkan Yavuz
@Keramettin TANRIVERDİ

Geçmiş olsun. D vitamini kullanmanızı tavsiye ederim. Yiyebiliyorsanız bir çorba vb. içine katarak (rendeleyerek) sarımsak tüketmeniz de iyi gelebilir. En önemlisi beslenmeniz ve iştahım yok diye öğün atlamamanız, tabiki kaliteli beslenmeniz daha hızlı toparlamanızı sağlayacaktır.
Eyvallah renktaş. D vitamini aldım, iştahım yerinde çok şükür. İştah, koku, tat kaybı yok

Yeni varyantı çok fena eklem ağrısı, 39 civarı ateş sonrasında kuru öksürük yapıyor. (BA 5 sanırım)

Hasta olan herkese çok geçmiş olsun.

Ofis veya toplu taşıma ortamında geçmeme şansı çok az bu önlemsizlikte açıkçası. Pandemi dönemi uzun süre araba kullandım sırf bundan dolayı ama şu benzin fiyatları ile kimse için sürdürmek de mümkün değil açıkçası sürekli olarak. Sürü bağışıklığına gidildi artık.

Bir çok yerde maske satışı bile yok kalmadı vs denerek yapılmıyor son 1-2 haftadır yaşadığım bölgede daha önce olan yerlerde.

Ya bende eklem ağrısı yok acaba benimki gerçekten tahmin ettiğim gibi normal grip de hızlı test normal grip virüsüyle de pozitif sonuç mu verdi? Son zamanlarda korona olan herkes eklem ağrısı diyor çünkü. Yarın bir hastane testi yaptırayım.

Son düzenleme:
Ya bende eklem ağrısı yok acaba benimki gerçekten tahmin ettiğim gibi normal grip de hızlı test normal grip virüsüyle de pozitif sonuç mu verdi? Son zamanlarda korona olan herkes eklem ağrısı diyor çünkü. Yarın bir hastane testi yaptırayım.
Bir hafta önce yakın bir tanıdığım hızlı test yaptırdı. Sonuç pozitifti. Aradan bir kaç gün geçti zaten bir şeyi de yoktu. Bence korona değildi. Sonra detaylı yapılan test negatif çıktı.

Nerden aldın hızlı testi?

Eklem ağrısı olunca direkt covidim diye düşündüm ben de, normal gripte yaşamadığım bir olay hiç çünkü.

Haklı çıktım zira.

Nerden aldın hızlı testi?

Eklem ağrısı olunca direkt covidim diye düşündüm ben de, normal gripte yaşamadığım bir olay hiç çünkü.

Haklı çıktım zira.
Geçmiş olsun reis. Ağır geçmiyordur umarım. Hızlı testi 5-6 ay önce Avusturya'dan bir tanıdık getirmişti. Lungene marka.

Sabah ben de 10:30 gibi test verdim sonuç bekliyorum 1-2 saate çıkar.

Edit: Şimdi çıktı, pozitif.

Geçmiş olsun reis. Ağır geçmiyordur umarım. Hızlı testi 5-6 ay önce Avusturya'dan bir tanıdık getirmişti. Lungene marka.

Sabah ben de 10:30 gibi test verdim sonuç bekliyorum 1-2 saate çıkar.

Edit: Şimdi çıktı, pozitif.
Sağol reis sana da geçmiş olsun.

Kötü değilim de günden güne kötüye gidiyorum :asd:

Bizde de satılmaya başlamış da hepsiburadadan falan alayım diye düşündüm hızlı testi.

Üst Alt