Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 463 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tat koku gitti, geniz akıntısı, burun akıntısı balgam ne b.k varsa var. Test için okuldan izin aldım. Hastanede bakanlık test yaptırmıyor dediler, okula gönül rahatlığıyla gidip herkese bulastirayim mi dedim, hocam herkese bulaşacak sıkıntı yapmayın dediler. Okuldayim, çift maske ile ders anlatıyorum, herkesi bilgilendirdim, cuzzamli gibi takılıp tenefuslerde dışarda geziniyorum ama geberik haldeyim. Dikkat edin. Tat alma olmayınca kelle pacaciya gittim, bir kase sarımsak bir kase sirke döktüm. Paçacı suratıma avel avel bakarken yarım canakta acı biber döktüm. Hocam sen iyi yiyorsun diye 10-15 tane Maraş biberi getirdi, birde soğan kırdı. Hepsini yedim, şuan iyiyim, maske hem kokuyu hemde virüsü engelliyordur diye dua ederek derslere giriyorum.
Çok geçmiş olsun. Ben de bugün benzer bir durumu yaşadım. Aşırı hızlı bulaşıyor, öyle kuluçka falan da yok zıpladığı gibi etkiliyor dedi. Benim de boğaz moğaz gitti. Test de yok ama Covid oldun dediler 🤦‍♂️

Çok geçmiş olsun. Ben de bugün benzer bir durumu yaşadım. Aşırı hızlı bulaşıyor, öyle kuluçka falan da yok zıpladığı gibi etkiliyor dedi. Benim de boğaz moğaz gitti. Test de yok ama Covid oldun dediler 🤦‍♂️
Otobüste Suriyeli dayı hapsiriyordu oksuruyordu, hemen arkasında oturuyordum, salı günü oldu bu olay, carsambasinda hastanedeydim. Ya dayidan bulasmadi başka bir yerden bulaştı, ya da bir günde vücutta çoğalıyor.

Otobüste Suriyeli dayı hapsiriyordu oksuruyordu, hemen arkasında oturuyordum, salı günü oldu bu olay, carsambasinda hastanedeydim. Ya dayidan bulasmadi başka bir yerden bulaştı, ya da bir günde vücutta çoğalıyor.
Mümkünmüş. Hızlı bulaşıp, hızlı da bir şekilde etkisini gösteriyormuş. Çok dikkat etmek gerekiyor. Fiziksel olarak güçlü hissetmeme rağmen boğaz falan gitti, iyi hissederken aniden yatağa yatırtıyor. Geçmiş olsun, en kısa sürede geride bırakırsınız umarım 🙏

Bu saatten sonra kapanma olacağını sanmam ekonomi zaten bitik dünyanın önde gelen ülkerilerininde yapacağını sanmıyorum o yüzden doğal bağışıklık sistemi benimsenecektir.

Temmuz sonu gibi Zaha transferinin açıklandığı gün muhtemelen yakalandığım hastalık normalde Covid yakalanmıştım fakat rahat geçirmiştim bu yakalandığım ne ise 4 gün yataklara düşürdü.

Dikkatli olmakta fayda var bu tarz salgıların pik noktası noktası kış ayıdır.

Aşırı eklem ağrısı var mı yav sadece boğaz bölgesinde yaşayan bir hastalık türü var.
Ben 1 ay geçmeyen hapşırık, boğaz ağrısı, bademcikte beyaz lekelerle yaşadım. Geçmiyordu bademciklerim zımpara gibi hissediyordum artık acı kulak kıkırdaklarıma vuruyordu.
Yaz boyunca bu durumu yaşayan çok kişi vardı.
Kimseye de bulaştırmadım enteresan bir biçimde başka bir virüs olabilir.
At izi it izine karışmış durumda.

Üst Alt