Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 464 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Havalar soğudu ortamlar yeterince havalandırılmıyor ve toplu taşımada sardalya konservesi gibi yolcu taşımaya devam edersek asla azalmaz.

Arabada tek olsan da maske nerede diye sorulan dönemden boşver ya ne olacak olan oldu dönemine bu kadar hızı gelebilmek enteresan.

Bazı alışkanlıklarımızı değiştirmemiz gerekiyor bizim ancak onu başarabilecek bir kültür aktarımı bir eğitim alışkanlığımız maalesef yok. Adam hala ortalık yerde gayet önlem almaya müsaitken kafasını kaldırıp havaya öksürüyor. Bu zihniyete nasıl dayanabilirsin ki

Covid, influenza, adenovirus vakaları son 1 yılın zirvesini gördü diyebiliriz
Özellikle üşüme,titreme ateş ; bel,sırt,eklem ağrıları ve geçmek bilmeyen öksürük ile baş gösteriyor
Dikkatli olalım.
Bu şikayetlerle gelen hastaların haddi hesabı yok.
Eski ölümcüllüğü olmasa bile kronik hastalığı olan ve yaşlı bireylerde yoğun bakım yatışına kadar götürebilir

Özellikle üşüme,titreme ateş ; bel,sırt,eklem ağrıları ve geçmek bilmeyen öksürük ile baş gösteriyor
Dikkatli olalım.
Eski ölümcüllüğü olmasa bile kronik hastalığı olan ve yaşlı bireylerde yoğun bakım yatışına kadar götürebilir
Son 2 haftada başta annem ve kardeşim olmak üzere çoğu tanıdığım dediğin şekilde salgınla boğuştu. Bende yilbasinin ilk günleri ishal ve karın ağrısı ile süreci atlattim. İnanilmaz boyutta bir salgın var şuan kimse farkında değil ve ciddiye alan sayisi çok az. Ben maskeye tekrardan başladım valla ne olur ne olmaz

Dikkatli olalım.
Bu mesajı okurken bel ağrısı çekmem?

Son 2 haftada başta annem ve kardeşim olmak üzere çoğu tanıdığım dediğin şekilde salgınla boğuştu. Bende yilbasinin ilk günleri ishal ve karın ağrısı ile süreci atlattim. İnanilmaz boyutta bir salgın var şuan kimse farkında değil ve ciddiye alan sayisi çok az. Ben maskeye tekrardan başladım valla ne olur ne olmaz
15 günde anca atlattım. Doktor en aonunda 12 tane iğne verdi de kendime geldim

Dikkatli olalım.
kayınvalide ben eşim hepimiz atlattık. Özellikle eşim çok ağır geçiriyor şuan. Zatürre başlangıcı dedi doktor, bel ağrısı bi yandan..

Covid testi yaptirdik negatif cikti ancak gunlerdir hatta haftalardir gecmeyen oksuruk,burun tikanikligi,geniz yanmasi var bende.Esime de zaturre baslangici dedi doktor tomografi sonucunda.Nasil bi salgin varsa herkes hasta ama maske takan da yok istirahat edip kendini sakinan da.Her sene boyle hastaliklar gorecegiz heralde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok şey yazasım varda üşendim vala şöyle özetleyim 41 yeşımdayım ömrümde böyle bir hastslık yaşamadım 4 dün boyunca 40 derece ateş serumlar ilaçlar iğneler neyse dikkat edin kendinize.. en beteri korkunç bir eklem ağrsı tabi!!

Eski bildigimiz soguk alginligi veya grip kalmadi. Ya 2019 subatinda ya da 2020 subatinda kazak + yorgan + elektrikli battaniye ile tir tir titriyordum. Sonra duzenli olarak her Ocak Subat ayinda gecirdim ve gecen sene Dunya Kupasi esnasinda ilkinin daha beterini yasadim. Ustteki arkadaslarin yazdigi gibi o titreme, eklem agrilari filan gecse de tamamen bitmesi 1 ayı buluyor.

Üst Alt