Kozak: "Ünal Aysal’ın gidişini yadırgadım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kozak: "Ünal Aysal’ın gidişini yadırgadım"

Cevap: Kozak: "Ünal Aysal’ın gidişini yadırgadım"

Bu transferler gerçekleşecekse başkanın gitmesini yadırgadım vs. lafları hikaye olur. Ama gerçekleşmezse o zaman bu konuşanların ağzını kimse tutamaz.

Söylediği doğru olmasına karşın, söylenmesi yanlış. Transferler gerçekleşirse Hayri Kozak boş konuşmuş olacak. Transferlerin gerçekleşmeme ihtimalini düşünmek bile istemiyorsan böyle bir konuşma yapmayı da düşünme.

Adam cok ama cok hakli . Ben de Unal Aysal'i cok seviyorum fakat transferler gerceklesirse ortada problem yok baskan gitti aldi geldi bu cok onemli degil baskanin gitmesi vs . Ama gerceklesmezse baskan gitti beceremedi alamadi ve geldi olacak . Kozak bu olmadan soyluyor olduktan sonra cikip herkes konusurz herkes dolu tarafindan bakiyor bir de bu bardagin bos olmasi muhtemel tarafi var o prestij acisindan hic hos degil .

Adam Adnan Polat'a sallayıp dururken hep hak veriyorsunuz, Aysal'ı daha ilk kez eleştirdi adam, hemen sus, çok konuşuyorsun falan :eek:

Forumda da böyle yapıyorsunuz, yapıcı eleştiri olarak algılayın şunları biraz. Birisi birşeyi eleştirince hemen Adnancı mısın Aysalcı mısın :eek:

Aynısını dün ben söylemiştim.Hemen Fenerbahçe'li misin diye tepki gösterenler olmuştu.

başkan ın gidip kulüp başkanı ile gidip görüşmesi ayıp yada ilginç bişey değil daha önce görüşmelerin olduğu belliyken hayri kozak ın böyle çıkış yapması ilginç demekki başkanlık bi durum ortaya çıkmışki başkan gitmiş.. başkan a sportif direktör muamelesi yapmayın sportif direktör halletmiş pürüzleri başkan gidermiş bu transferde bu kadar. yoksa 6 saatte hem oyuncuların menejerleri ile görüşecen hem parada anlaşacan hem kulübü ikna edeceksin parada anlaşacaksın yok böylee dünya.

Haayri kozak bu işi yapmak için yönetime girmedi zaten. hata gördüğü zaman uyaracak tabiki

Gitsin abi nolacak?Gün oturduğu yönden klübü yönetme günü değil icraat günü

Ünal başkan ne güzel dedi "Galatasarayın düşmanı Galatasarylılar" diye bkz adnan polat, aziz üstel, kozak vs.....

Böyle adamların bilinçli muhalefet olması iyidir beyler bırakın istediğini desin.

Doğruları söylüyor. Şanslıyız ki böyle bir isim var camiamızda.

Üst Alt