Kozak: "Ünal Aysal’ın gidişini yadırgadım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kozak: "Ünal Aysal’ın gidişini yadırgadım"

Cevap: Kozak: "Ünal Aysal’ın gidişini yadırgadım"

her doğru her yerde söylenmez. Git yüzüne söyle, basına neden söylüyorsun? Ben demiştim demek için mi?

Dediginde soyle bir dogruluk payi var. Ali Gursoy kiminle gorusse, yarim saat icinde twitterda. Babasi karda yurur izini beli etmezdi.

hayri kozak doğruyu söyledi dahası aynı konuşmasında fransda u19 olsa gerek bir turnuvanın oldugu ve buraya futbolcu izlemeye kimlerin gittiğini merak ettiğini,

gidenin olduğunu zannetmediğini söyledi.. camiada uzun zaman sonra yaşı gecmiş yıldız eskisi histerisinin etkisinde olmayan ve genc diri bir takım özlemi olan birisi varmış demekki , birileri tonla paraya show yyapmak isterken hayri kozak geleceği düşünüyor..

Ben de senin şahsi fikrini aleni açıklamanı yadırgadım. Yazıklar olsun. Bu ne biçim zihniyet ya. Kurtulmak lazım bunlardan artık. Ne biçim Galatasaraylısınız siz be? Eğer Galatasaraylılığı sizden öğreneceksek vay haline bu camianın. Amacınız nedir? Ne yapmak istiyorsunuz? Ne oldu peki içini döktün de ? Başın göğe mi erdi ? Ne kazandırdın bu renklere gönül verenlere karamsarlıktan başka ?

Ha fikirlerin doğru da olabilir. Bunu yayın organları ile paylaşman abesle iştigal. İtirazım buna.

düne kadar konustugu icin kahraman ilan edilenler... bugün konustugu icin tukaka... dün de basına ve televizyonlara konusuyordu... bugünde aynı seyi yapıyor... işimize gelince kahraman, gelmeyince geveze... ya dün de gevezeydi yada bugün de kahraman...

bu hayrinin amaçı böle sükse açıkalamalar yapıp bulamadığı değeri medyanın dikkatini çekmek içinmi yapıyor.

düne kadar konustugu icin kahraman ilan edilenler... bugün konustugu icin tukaka... dün de basına ve televizyonlara konusuyordu... bugünde aynı seyi yapıyor... işimize gelince kahraman, gelmeyince geveze... ya dün de gevezeydi yada bugün de kahraman...

Benden bahsediyorsan yanılıyorsun. Genelleme yapma. Benim itirazım şekle. O günde karşıydım bugünde.

Adnan Polat hakkında konuşurkende aynı tepkiyi verdiğim içim rahat. Evet o adam gitmeliydi lakin bu iş Hayri Kozak ve İnan Kıraç'ın "one man show"una dönüşmemeliydi. Şimdi ağız ishali olmuş gibi spordan siyasete her konuya el atmaya başladılar.

İstediği yere gider, istediği oyuncuyu alır sanane be adam!

Eleştireceğin noktalar elbette olacaktır. Bunu yapma yeri genel kuruldur veya ilgili toplantılardır. Medya aracılığıyla yapılmaz ki... Dost var düşman var.

televizyonlara çıkıp başkanı eleştirmek sana mı kaldı aç telefonu söle radyo programında ne işin var derler adama.....

Açıkçası yanlış birşey söylediğini duymadım ben. Bu açıklamalarına da katılıyorum. Adnan Polat hakkında söyledikleride doğru, transferin gerçekleşmemesi durumunda bırakacağı negatif etki hakkında dediklerinede katılıyorum. Başbakan olayından sonra da cesaretle hakkımızı savunan bir Hayri Kozak vardı.

Açıkçası yanlış birşey söylediğini duymadım ben. Bu açıklamalarına da katılıyorum. Adnan Polat hakkında söyledikleride doğru, transferin gerçekleşmemesi durumunda bırakacağı negatif etki hakkında dediklerinede katılıyorum. Başbakan olayından sonra da cesaretle hakkımızı savunan bir Hayri Kozak vardı.

Uluorta konuşmasını eleştiriyorum ben. Söyledikleri yanlış demiyorum.

araları iyiydi.Ünal aysal 2. başkan yapmayınca yine televizyonlara atladı.Madem arkadaşı bi sohbette ve ya telefonla sölesin.Özgür Sancar'ın radyosuna bağlanıp neden medyaya malzeme veriyor.İşine baksın bence başkanımızdan memnunuz.Çok istiyosa tv yıldızı olmak sabah şekerlerini sunabilir.

araları iyiydi.Ünal aysal 2. başkan yapmayınca yine televizyonlara atladı.Madem arkadaşı bi sohbette ve ya telefonla sölesin.Özgür Sancar'ın radyosuna bağlanıp neden medyaya malzeme veriyor.İşine baksın bence başkanımızdan memnunuz.Çok istiyosa tv yıldızı olmak sabah şekerlerini sunabilir.

Padişahım çok yaşa gibi olmuş biraz bu dediklerin. Bence yapıcı muhalefet her zaman iyidir kurumları ileriye götürür. Söyledikleri dikkate alınması gereken bir insan olarak görüyorum Hayri Kozakı.

Padişahım çok yaşa gibi olmuş biraz bu dediklerin. Bence yapıcı muhalefet her zaman iyidir kurumları ileriye götürür. Söyledikleri dikkate alınması gereken bir insan olarak görüyorum Hayri Kozak'ı.

Sn. Kozak için dediklerine katılmamak elde değil.

Hayrettin Kozak'ın bugüne kadar söylediği hatta bundan sonra söyleyecekleri... Tamamı özlenen, hedeflenen Galatasaray'dır ve doğrudur. Adam oğlu adam.

adam haklı. sonuçta galatasaray gibi kulübün başkanı gitmeden de bu transferleri bitirmesi lazım başkan gitti o transferler olmazsa prestiji çok zedelenir alay konusu olur

Üst Alt