Kranjcar mı geliyor? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kranjcar mı geliyor?

Cevap: Kranjcar mı geliyor?

2 ay var daha... 2 ay içinde takım nasıl gider, durumlar nasıl olur, başka ihtiyaçlar çıkarmı belli olmaz.. Bu yüzden şimdiden kesin bu geliyor kimse diymez.. Evet görüşülenler var kesin imza yok... C. Rodrugez'de bu isimlerden biri.. Portoda oynuyor... Ama Kranjar ve Rosicky şu anda ön planda anlaşıldı.. Hocaya kalmış gerisi...

Tsl den görüşülen veya ilgilendigimiz yabancı varmı abi

Kranjcar'ın doğru transfer olduğuna inanan arkadaşlar bonservis bedeli ve yıllık ücreti görünce hayal kırıklığına uğrayacaklar. Biz hala ismi olan adam almaya çalışmaya devam edelim.

A-K-I-L-L-A-N-M-A-Y-A-C-A-Ğ-I-Z-.

Kranjcar'ın doğru transfer olduğuna inanan arkadaşlar bonservis bedeli ve yıllık ücreti görünce hayal kırıklığına uğrayacaklar. Biz hala ismi olan adam almaya çalışmaya devam edelim.

A-K-I-L-L-A-N-M-A-Y-A-C-A-Ğ-I-Z-.

kranjcar a en fazla bonservisine 7 milyon euro verilir yıllık ücreti 2 milyon ile 2.7 arasında değişir tahminimce bence fazla yüksek değil.ingiltere tecrübesi var yaşıda gayet uygun

kranjcar a en fazla bonservisine 7 milyon euro verilir yıllık ücreti 2 milyon ile 2.7 arasında değişir tahminimce bence fazla yüksek değil.ingiltere tecrübesi var yaşıda gayet uygun

Adam şu anda 1 aydır sakat, bu sezon 6 maç oynamış, hazır değil. 27 yaşında ve 2008'den beri 3 kere aynı sakatlığı geçirdi en sonuncusu daha bu sezon başı olmak üzere. Sen bu adama gidip 7 milyon euro artı yıllık 2.5 milyon euro veriyorsan, sıkıntı var.

Selçuk İnan'ı marke etseler bu adam çıkar..Bu adamı marke etseler Selçuk İnan çıkar sahneye..Hucüm yönü çok iyi..Melo'dan daha iyi bence..

Sorunlu sıkıntılı adam almasınlar. İstemiyorum ben bir taraftar olarak. Bu adam eğer sorunluysa ki öyle görünüyor alınmasın. Bir kenara ayırsınlar bu bütçeyi adam gibi scouting yapsınlar yazın getirsinler bir ya da birkaç potansiyeli olan adamı. Gerçekten sıkıyor artık sakat, formsuz ve gözden düşmüş isimleri getirmek.

Şuanda ki durumu nasıl acaba? Hala sakat mı yoksa sağlam mı? Eğer gerçekten sağlamsa alınsın bence.Rosicky,Kranjcar gibi yaratıcı oyuculara ihtiyacımız var.

Bu Kranjcar olayı ciddi galiba. Gelsin tabi ya.

Bu arada buraya yazıyorum. Beşiktaş'ın bundan sonraki hocası BİLİÇ'tir

İBRAHİM SETEN

Ünal Aysal diyor ki: "Kranjcar benim locamda maç izlemedi. İzlediyse 2025 nolu locadadır, orası da benim değil. Transfer söz konusu değil."

Üst Alt