Kranjcar mı geliyor? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kranjcar mı geliyor?

Cevap: Kranjcar mı geliyor?

Gelirse Harry Kewell ve Loric Cana dan sonraki 19numaralı reislik makamını dolduracak kişi olur. biraz önce kewell ın bizdeki gollerini falan gösteren bi video izledim içim ürperdi gözlerim doldu len:( adam ne asmıştı bordo ya

Rosicky'den daha iyi bir alterntif bence. Honda ya da Marvin Martin kadar olmasa da iyi transfer. Ama sakatlığını çok iyi araştırmak lazım, bu sene doğru düzgün oynamamış. Bir de videolarından gördüğüm, topu saklamak için rakibine çok yakın duran bir oyuncu, bizim ligin kütükleri bu adamı haşat eder diye korkuyorum. Attığı çalımlar çok tehlikeli.

Ama Rosicky'den çok daha iyi bir transfer. 6 milyon Euro eder bu oyuncu. 8-10'a çıkabilirsek, Honda derim. O da uzun bir sakatlıktan yeni çıktı ve CSKA'da yeri doldu. Kranjcar'dan çok daha golcü bir isim.

aslında biz 4-3-3 oynadığımızdan alacağımız oyun kurucunun biraz da merkez ortasaha özellikleri taşıması gerekiyor. hondayı bende çok severim ama pek bize uygun değil gibi gözüküyor. ama marvin martin ise tam bizim takıma oturacak adam. keşke marvin martini alabilsek ama kranjcar da işimizi görür çünkü ingiliz ekolünden geldiğinden mc özellikleride var. kranjcar fatih terimin sisteminde çok iş yapar bence.

Gelirse parende atmayı öğrenip 40 tane üst üste atmazsam sevincimden bana da Alpay demesinler.Bu adam tam aradığımız adam.Bilekleri yumuşak,teknik kapasitesi yüksek dolayısıyla iyi pasör,yaşı uygun e daha ne olsun.Selçuk-Melo-Kranjcar ile süper bir orta saha 3'lüsü olur.Engin,Yekta(iyileşince),Ceyhun gibi isimler de iyi yedekler orta saha 2000'den sonra en iyi seviyeye çıkacak eğer bu şekilde olursa.Sene başından beri Selçuk ve Melo'dan farklı olarak senede 7-8 civarı gol 10-12 arası asist yapacak bir başka isme ihtiyacımız var Melo savaşçı ve DMC tarzı bir isim asister değil,Selçuk tek başına orada kaldığında zorlanır dedim ve dediğim büyük ölçüde çıktı.Selçuk'tan da daha efektif yararlanabilmek adına en az onun kadar dikine oyunu bilen ve teknik bir isme daha ihtiyacımız var dedim bu tanıma tam uyan bir isim işte bu adam.

Fatih Terim hadi yüzümüzü kara çıkarma

Niko Kranjcar

Yiğit Gökoğlan

Berbatov/X bir forvet

kap getirt bu takıma 2.devre arkamıza yaslana yaslana maç izleyelim.

Muslera(GK)

Eboue(DR)

Ujfalusi(DC)

Semih(DC)

Hakan(DL)

Melo(DMC)

Selçuk(MC)

Kranjcar (MC)

Yiğit Gökoğlan (AMR)

Engin (ML)

Berbatov(ST) /Elmander (ST)

kranjkar modrice alternatif olarak alınmış bir oyuncu tottenhamda. dünya klasında bir oyuncu sence alternatif olarak alınabilirmi?

Ben Kranjar a first class oyuncu demiyorum zaten. Melo nun Juve deki performansından sonra gelip burada canavar gibi top oynadığını varsayarsak Kranjar ın Türkiye de çok işler yapabileceğini söylemeye çalışıyorum. Ayrıca benim gözümde birinci sınıf olmasada hemen arkasındaki grupta yer alan bir futbolcudur Kranjar.

Sonraki yazılarını da okudum. Tamam genç yeteneklere önem verelim burda hemfikiriz ancak biliyorsun ki biz bu gençleri çıtır çıtır yiyoruz ne yazıkki. transfer sezonunda senin verdiğin Hulk örneğini ben belki 20 kez vermişimdir. Hatta üstüne şunuda yazmışımdır. fener Anelka yı getirdiğinde (yıldız oyuncu) biz Ribery yi getirmiştik (tanınmamış oyuncu) ve millet bize bir taraflarıyla kahkaha atarak gülmüştü. Ribery nin hali ortada. Bu olayda kırk yılda bir kez oluyor ne yazıkki.

Bizim scout gruplarımız çok yetersiz. Yurt dışında beğenilen ve bulunan oyuncular ne yazıkki Real Madrid, Man Utd gibi takımların da listesinde olan oyuncular ve biz onlarla yarışabilecek güçte değiliz. Ayrıca düşünün Porto gibi Hulk u Japon ikinci liginden getirebilme cesaretini bir kenara bıraktım Türkiye deki kaç kişi Japon ikinci Liginde Hulk diye bir oyuncunun var olduğunu biliyordu.

Şimdi senin gibi düşünsemde gerçekçi yaklaştığımda bana bu isim piyasada takımımızla anılan isimler arasındaki en iyisi diyebilirim.

herkes süper falan diyor ama bu adam is yapmazzz..

Müzmin sakatlari oynamayan adamlari bize yazar bu dandirik medya.

08-09 21 Mac 3 Gol 3 Asist

09-10 28 Mac 6 Gol 5 Asist

10-11 13 Mac 2 Gol

11-12 4 Mac 1 Asist

Adamin devamliligi sifir. Suanda zaten sakat. Senede en az 15 Macta oynamayan adami isteyenler var. Sakat adamlar istemiyoruzz

herkes süper falan diyor ama bu adam is yapmazzz..

Müzmin sakatlari oynamayan adamlari bize yazar bu dandirik medya.

08-09 21 Mac 3 Gol 3 Asist

09-10 28 Mac 6 Gol 5 Asist

10-11 13 Mac 2 Gol

11-12 4 Mac 1 Asist

Adamin devamliligi sifir. Suanda zaten sakat. Senede en az 15 Macta oynamayan adami isteyenler var. Sakat adamlar istemiyoruzz
devamliligi sifir falan degil.adami oynatmiyorlarki oynasin;)

yaşı uygun ama iyi araştırılması lazım. sakatlık felan olmasın. genelde bize transfer olan oyuncu bir süre sonra müzmin sakata dönüşüyor. :D

Üst Alt