Krasic İstanbul'da | İddia - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Krasic İstanbul'da | İddia

Cevap: Krasic İstanbul'da

Ntvspor büyük bir iştahla anlaşıldı diyor kesin olmamasına rağmen..

Ama bizim transferler yüzde doksan dokuz'da bitse hep bi pürüz var diye yayınlıyorlar..

Gelsin, Liverpool haberi cıktıgında da istemiyordum bunu zaten, balonun teki sırf medya gazıyla adını duyurdu heralde. 2 senede 10 maca anca cıkmıstır kondisyon yerlerdedir.

Fenerbahçe'nin, Juventuslu Milos Krasic ile anlaşmaya vardığı iddiası futbol gündemine bomba gibi düştü ancak Sırp futbolcunun menajeri Dejan Joksimovic, Sabahspor.com'a yaptığı özel açıklamada bu iddiayı yalanladı.

Krasic için en son 6 ay önce Fenerbahçeli yöneticilerle görüştüğünü belirten Joksimovic, yıldız futbolcunun iddia edildiği gibi İstanbul'da olmadığını ve Sırbistan'da bulunduğu söyledi.

İşte Joksimovic'in Sabahspor.com'a yaptığı açıklama:

"FENERBAHÇE'DEN 6 AY ÖNCE TEKLİF ALDIK"

Krasic'in Fenerbahçe'ye transferinin bittiği söyleniyor. Bu bilgiyi doğruluyor musunuz?

Bu doğru değil. Önceden bir İtalyan gazetesi aramıştı beni ve Krasic'in adının İnter Milan, Lazio ve Marsilya ile geçtiğini sormuştu. Şu anda dünya üzerinde hiçbir kulüpten somut bir teklif almadık. Son bir ayda hiçbir kulüp kapımızı çalmadı. Dedikodular var, 6 ay önce Fenerbahçe ve Marsilya oyuncumuzla ilgileniyordu ancak somut bir teklif sunmamışlardı. Son bir ay içinde Fenerbahçe'den hiçbir yönetici ile konuşmadım. Bunlar sadece dedikodu.

"KRASIC ŞU ANDA SIRBİSTAN'DA"

Şu an Türkiye'de haber sitelerinde Krasic'in İstanbul'da olduğu bile yazıldı ama...

Hayır bu doğru değil. Ben şu an Sırbistan'dayım, Krasic de burada. Yarın Torino'ya uçacak. Sabah takımına katılacak. Dolayısıyla bunlar tamamen bir palavra. Juventus ile iki sene daha sürecek iyi bir kontratı var ve bu kontrat devam ediyor. Ayrıca Fenerbahçe'nin Krasic'in pozisyonundaki bir futbolcuyla ilgileneceğini sanmıyorum. Fenerbahçe Dirk Kuyt'u transfer etti zaten. Aynı pozisyonda oynayan iki oyuncu Kuyt ve Krasic.

Yine de önceden görüştüğünüz Fenerbahçeli yöneticilerden bir telefon beklemiyor musunuz yakın gelecekte?

En son görüşmeyi neredeyse 6 ay önce yapmıştık. Şu an Krasic'i isteyip istemediklerini bilmiyorum. Eğer oyuncumu biri isterse her şey olabilir. Ama şu an oyuncumun Juventus ile kontratı var ve teklif olursa transfer Juve'ye bağlı.

BARIŞ BALCI / SABAHSPOR.COM ÖZEL

.

Krasic kötü adam değil ne olursa olsun ancak alsalar bile Fenerbahçe için çok saçma bir transfer olur. Yobo'yu da aldılarsa açıkçası transfere ihtiyaçları falan da yok Sow gitmeyecekse tabii, gideceği yönünde ciddi iddialar ortaya atılmaya başlanıldı.

ben bu transfer döneminde çok şeye şahit oldum...hamit ölü transfer diyen fenerli

gördüm.burak gs de iş yapamaz diyen fenerli gördüm.baroni melodan iyi diyen fenerliler gördüm bi de bu yetmiyomuş gibi bunu destekleyen sözde cimbomlular gördüm.orta sahasını salih uçana emanet etmeyi düşünen taraftar gördüm topalın en iyi yerli orta saha olduğunu idda edenleri gördüm.beşiktaşlılardan hiç bahsetmiyorum bile yani onların futbolla alakası olmadığna emindim zaten de artık fenerlilerin de futboldan bi bok anlamadığına eminim...krasiç gelse süper

olur diyolar kesicem damarlarımı yemin ediyorum :D

Bence gayet iyi oyuncu, Elmander'in önemini kavramış Aykut Kocaman o nedenle Kuyt'ı Elmander gibi baskıcı-yıpratıcı forvet olarak kullanıp sağdan Krasiç ile yardırmak planı var.

Kuyt, Sow, Stoch, Krasiç, Alex, Baroni, Yabancı defans, Yabancı Orta saha deniliyor. Yabancı orta saha gelirse Baroni kesilir, demek ki Alex gözden çıkarılmış.

Hayırlısı olsun, ezeriz :D

Üst Alt