Krasic İstanbul'da | İddia - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Krasic İstanbul'da | İddia

Cevap: Krasic İstanbul'da

Amrabat ile Krasic'i kıyaslamak ve Amrabat daha kaliteli demek bence yanlı bir karar olur..Amrabat Psv'den kovulan ve Kayserispor'da iyi futbol oynayıp gündem yapan bir topcu..Krasiç ise zamanında Cska'nın ve Sırp milli takımının en iyi topcusu olup Juventus'a giden bir oyuncu..Kaliteli olarak Krasiç ama performans olarak kim ? bu sorunun cevabını sahada görecez..Amrabat performans olarak Krasic'den daha yararlı olabilir ama şu an itibari ile Krasiç'ten daha kaliteli topcudur diyemeyiz..

Gelsin bakalım..Angutlar tüm defans hattını yerlilerden oluşturacak ve orta saha göbekte Topal-Cristian'a kaldı (yedekleri de Selçuk)..Tehlikenin farkında değiller

Ne yazikki artik hep böyle. Biz, yani Galatasaray, iyi, gercekten iyi transfer yapariz, Fenerliler kötüler. Fener iyi transfer yapar biz kötüleriz. Dürüstlük kalmamis.

Bazı şeylerden feragat etmedi işi uzattıkça uzattı. 2 aydır tatil yapıyor, nispet eder gibi karısının orasını burasını öperken resmini koyuyor. Millet antrenmanda beyefendi sahillerde. Taraftar da şişirdikçe şişirdi. Bir tek melo yok şu dünyada anlatamadık. Yok takıma uymazmış da bırakıverin. Gelecekse gelir, gelmezse vazgeçilmez değil ki bence gelmesin.

Hala bu durum yüzünden Melo'yu suçlayanlar var. Sanki bonservisini aldık da adam gelmem tatil yapcam diyor.

Ne yazikki artik hep böyle. Biz, yani Galatasaray, iyi, gercekten iyi transfer yapariz, Fenerliler kötüler. Fener iyi transfer yapar biz kötüleriz. Dürüstlük kalmamis.

Fenerbahçe'nin yaptığı güzel 1 transfer var bu yaz. O da Salih Uçan. Tabii kullanabilirlerse. Gerçekten çok düştü Fener de kalite. Biraz geçmiş dönemlerle kıyaslarsan.

Yani beni rahatsiz ediyor, bilmiyorum neden. Burda Fener umrumda degil, sadece biraz gercekleri konusun. Krasic birsey yapamazmis vsvs.

Arkadaslar o zaman biri 'Burak kim, daha iki sene önce top ne bilmiyordu, iki sezon iyi oynadi diye iyi forvet'mi' - 'Amrabat kim, PSV'den kovulan, Kayseri'de iyi oynayan iyi futbolcu'mu oluyor' - 'Hamit kim, Bayern'de, Real'de hep yedek oturmus adam iyi'mi oluyor' dese ne derdiniz. Sacmalik degil'mi yani?

Kim ne derse desin Krasic cok iyi futbolcu, rakip aldi diye kötülemem.

Güzel transfer açık konuşmak gerekirse.Daha 2 hafta öncesine kadar herkes Krasic gelse diye dua ediyordu.

Fenerbahçe'nin yaptığı güzel 1 transfer var bu yaz. O da Salih Uçan. Tabii kullanabilirlerse. Gerçekten çok düştü Fener de kalite. Biraz geçmiş dönemlerle kıyaslarsan.

Dogru Salih Ucan cok yetenekli, ben Fener'e gitmeden önce yazmistim. Ama Fener kullanabilir'mi bu tartisilir iste. Bende Fener'in transferlerini begenmem, umrumda'mi ?. Ama Krasic'i kötülemek biraz sacmalik. Yani biri gelip Amrabat'i övüyorsa ve Krasic'i kötülüyorsa, ben o kisinin futbol bilgisinden süphe ederim.

Yani beni rahatsiz ediyor, bilmiyorum neden. Burda Fener umrumda degil, sadece biraz gercekleri konusun. Krasic birsey yapamazmis vsvs.

Arkadaslar o zaman biri 'Burak kim, daha iki sene önce top ne bilmiyordu, iki sezon iyi oynadi diye iyi forvet'mi' - 'Amrabat kim, PSV'den kovulan, Kayseri'de iyi oynayan iyi futbolcu'mu oluyor' - 'Hamit kim, Bayern'de, Real'de hep yedek oturmus adam iyi'mi oluyor' dese ne derdiniz. Sacmalik degil'mi yani?

Kim ne derse desin Krasic cok iyi futbolcu, rakip aldi diye kötülemem.

İyi tabi. Türkiye'nin standardının üstünde. Köyt'ten 2 gömlek üstün. Stoch-Alex-Krasic-Sow 4'lüsü fena ama orta saha leş.

İyi tabi. Türkiye'nin standardının üstünde. Köyt'ten 2 gömlek üstün. Stoch-Alex-Krasic-Sow 4'lüsü fena ama orta saha leş.

Bu tartisilir kimse birsey diyemez. Bana görede Fener orta saha (merkez) icin iyi bir transfer yapmali. Ama söz konusu Krasic. Dedigim gibi Fener beni ilgilendirmez, hic Fener kadrosu yapmis da degilim. Ama rakip aldi diye ben futbolcu kötülemem. Kötü ise bana göre de derim. Mesela Egemen, cöpün önde gideni. Topal gibi.

Üst Alt