Krasic İstanbul'da | İddia - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Krasic İstanbul'da | İddia

Cevap: Krasic İstanbul'da

Biz kendimize bakacak olursak mutlaka bir hücumcu(seri-hızlı) kanatda oynayabilen bir oyuncu almamız lazım

Bu anlamda geçen yıldan tek farkımız amrabat.Amrabatın eksikliğinde kanat bakımından yine sıkıntı çekeriz

FEner bu anlamda 2 tane seri knata kavuştu

Cok abarttınız Fener'in kadrosunu.Köyt-Egemen-Topal bu üçlüyü aldıkları icin Cok pişman olacaklar özellikle

fener eğer tecrübeli ve sağlam bi stoper alırsa

ve emrenin yerine yine sağlam birini alırsa cidden iyi bi kadroya sahip olmuş olur

ama şuanki haliyle hala ortasahası başıboş ve defansında lider yok defans kevgir

kanatları çok iyi oldu artık

Sirf Fener'e gitti diye adami kötülemek neymis. Burda bir cok kisi hep Krasic yazdi. Adamlar süper transfer yapti, dogru ise. Konusmayin bosuna. Belkide ligin en iyi kanat oyuncusu olabilir. Kalitesi belli.

Barcelona telaşlanmış bunlarla nasıl rekabet ederiz diye. Über olağanüstü bir kadroları oldu harbiden.

biraz eğleniyim dedim.harbi harbi inandınız yazdıklarıma :D fenerden bi halt olmaz.yarın birgün delik deşik olacaklar ceza yemekten.ilk yabancıları gider zaten.krasic gelirse de 1 aylığına tatil yapmış olur.;)

Beyler kendinize gelin. Melo-Hamit-Selçuk. Barcelona dışında hangi takımda bu kadar kaliteli göbek var? Silkelenin, saçma sapan yorumlar yapmayın, unuttuysanız açın bir kadromuza bakın, sonra da Teknik direktörümüz kim ona bakın!!!

Renktaşlarım bizler neden telaşa kapıldık ki.? Tamam iyi isim krasic ama biz kendi kadromuza bakmalıyız bence..

Krasic ulkeye gelmis en iyi yabancı kanat olur, ne maclarını izledim o herifin.

orta saha almasalar bile 2 kanadı anormal guclu oldu, cok rahat binecekler rakibe,

Alex'e pek gerek kalmaz acıkcası Topal ve Köyt gerizekalısıyla 4-1-3-1-1 turevi çıkarlar heral, ilerde Sow

ama Krasic - Ştok, super.

Hiç bir halt olmaz.Krasici abartmayın hızından başka çok özelliği yok.Geçen sene Juvede rezilleri oynadı.Ayrıca kanat ların iyi olması fb nın sorununu gidermez.Bizdede Keita kewell hatta arda vardı forvet barosun en ıyı zamanı.O kadro bile işe yapmadı neden cunku orta göbekte bam rezaleti vardı.Günümüz futbolunda en önemlı yer orta sahadır.Fb ninde orta sahası rezil durumda.Ayrıca orta sahaya yabancı alamazlar çünkü baroni aykutun 1 numaralı adamı.

Beyler kendinize gelin. Melo-Hamit-Selçuk. Barcelona dışında hangi takımda bu kadar kaliteli göbek var? Silkelenin, saçma sapan yorumlar yapmayın, unuttuysanız açın bir kadromuza bakın, sonra da Teknik direktörümüz kim ona bakın!!!
ya ben dalgamı geçtim. bıraksalar beni her fener haberinde ana avrat düz giderim :D[video=youtube;qnrboxswdCc]https://www.youtube.com/watch?v=qnrboxswdCc[/video]bana göre durumları bu şu anda.

Valla Fb çift yönlü bir orta saha ve süratli bir yabancı stoper almadan, isterse 3 tane Krasiç koysun sağ kanada, bi b.k olmaz o takımdan. Eğer Krasic'i aldılarsa da, yabancı orta saha almayacaklar demektir. Orta sahada Baroni-Topal arkasında da Egemen ile, 70 metrede oynarsın topu ve biraz sağlam bir anadolu takımı bile dağıtabilir seni. Sow Stoch Krasic pres yapmayan oyuncular.

Adama b.k atmıyorum, Krasic CSKA döneminde super oyuncuydu ama Juve'de patladı açıkçası. Milli takım performansı zaten leş. 1 senedir leş durumda, düşüşte olan bir oyuncu çok pis ellerinde patlayabilir.

Ha Emre kalsaydı takımda, Yobo'nun yanına da Egemen değil de sağlam bir stoper alıp, Ziegler'i de tutsalardı, o zaman ligin favorisi olurdu Fb. Bu yapı ile bi şey olmaz.

Amrabat-Hamit kanatları daha dengeli ve iyi bence.Zaten Stoch sut çekmekten başka bir şey yapmıyor defansa katkı sıfır Amrabati uç tane stocha değişmem

Üst Alt