Kripto Para Birimleri ve Coinler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Btc de çok fena patladık zaten hocam sorma :D telegramla bağlantısı yoksa ve ocak ayında borsaya girmeden sistemi kapatmazlarsa az çok birşeyler çıkar zaten :)

Neredeyse hepsi Telegram üzerinden işlem yapıyor. Özel bir şey değil yani. 69400 olmuş BTC. Vallahi çok fena pişmanlık sebebi.
Henüz 1$ bile değilken takıldığımız forumda bir üye zırt pırt konu açardı. Bitcoin alın 500 bin seviyesine gelecek diye. Kimse tınlamadı elemanı. Nerelerde acaba şimdi :D

Neredeyse hepsi Telegram üzerinden işlem yapıyor. Özel bir şey değil yani. 69400 olmuş BTC. Vallahi çok fena pişmanlık sebebi.
Henüz 1$ bile değilken takıldığımız forumda bir üye zırt pırt konu açardı. Bitcoin alın 500 bin seviyesine gelecek diye. Kimse tınlamadı elemanı. Nerelerde acaba şimdi :D

24 saat içinde 15 k artış çok fena birşey devamıda gelecek bizde anca niye almadık diye dövünecez durmasınıda bilmiyor lanet şey :D Durmaz buralarda kaçmıştır o :D

100k$ hayal değil aslında bu gidişatla. Ramazan ayında 5.000 TL idi. Çok kısa sürede 10 kattan daha fazla değer aldı. Aslında hala tren kaçmış değil ama korkudan giremiyor insan.

Riske girebileceğin bir miktarı yatırmanı öneririm hocam dediğin gibi yükselişe devam edicek , yatırdın yükselişe geçti baktın bu kadar yeter riske giremem devamı için dersin çekersin yada yatır unut 2 3 yıl ne olursa de :D

Degisik kafa bilemiyorum biz calisarak kazanmayi ogrendik.

Gayrimesru mu yapiyosunuz yani ?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne alakasi var? Calismak demek mutlaka fiziki calismasi mi olmasi gerekiyor? Bu cok eski kafa oldu gibi.

Bu islere millet kafa yoruyor, bu calisarak ve düsünerek para kazanmak olmuyormu?

Ben mesela yatirimi yapmadan bunun riskini hesap ederim gecmis kurlara göre. Yillardir okudugum ve ögrendigim olayi kullaniyorum yani, nesi bos is?

Sonucta insanin düsünmek icin beyni var.

Agiz tadiyla trolleyemiyoruz.

Herkes exchanger herkes broker olmus.

Onda bir belki yuzde bir btcsi olanlar yatirim tavsiyesi veriyor. Birde beyin dusunmek icindir diyor. E kardes sen neden hamalligini yapiyorsun o zaman ?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt