Kullanıyorum, Çok memnunum, Siz de alın... - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kullanıyorum, Çok memnunum, Siz de alın...

Cevap: Kullanıyorum.. Çok memnunum.. Siz de alın kaçırmayın başlığı..

Dostum Ankamall'de 2. katta. Ankara'da bulamadığın markalar orada satılır, Calvin Klein-Kowalski-Burberry fln.

Ankamall'e gidince gezilen mağazalar hep aynıdır bende. Boyner'den başlarız, Pull and Bear, Nike, Adidas vb. yerler. Hiç girmedim ama bir dahaki gidişimde bakayım en iyisi.

LAYS-YOGURT-MEVSIM-YESILLIKLERI-CESNILI-SUPER-BOY_1241_medium.jpg

Okul dönüşü otobüsten indiğim yerdeki büfeden her gün alırım hemen hemen. Hatta bir ara o büfenin cips gelirini ben sağlıyordum tek başıma, her gün inerdim, cipslerin olduğu yerde değişme yok, ben gidip alırdım bunu. Çok nefis bir lezzeti var, vazgeçilmezim olan tek şey sanırım.

Bay-bayan arkadaşlar Moda konusunda az da olsa yardımcı olabilirim :) Elimden geldiği kadar da ( ulaşabildiğim 110 marka )Vakko dahil beğendiğiniz ürünleri sizlere daha makul ulaştırabilirim ( ama lütfen ticari amaç ile düşünmeyin bunu ). Bizim forumda ki her üye torpillidir :)

Kışın Az yağlandık 3 4 kilo atmam lazım vücuttan yaz geldi malum turizm bölgesi :D Üstüne bastın çayla eti form yiyorum zaten limonlu aradada burçak takılıyom :D

Akşam yemekleri kıs.Sabah bol ye.Öğlen atlama.Ara öğün al.Yanlış anlama.Sıkı diyet yaparak 40 kilo vermiş adamım.Kilo kötü.Ama fazlan yokmuş zaten.

Üst Alt