Kullanıyorum, Çok memnunum, Siz de alın... - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kullanıyorum, Çok memnunum, Siz de alın...

Cevap: Kullanıyorum.. Çok memnunum.. Siz de alın kaçırmayın başlığı..

Akşam yemekleri kıs.Sabah bol ye.Öğlen atlama.Ara öğün al.Yanlış anlama.Sıkı diyet yaparak 40 kilo vermiş adamım.Kilo kötü.Ama fazlan yokmuş zaten.

şu anda sabah domates salatalık kepek ekmeği felan takılıyorum 2 3 gibide burçak eti form felan yeşil çayla acıkırsam 1 2 atıyorum ağzıma akşamda 7 gibi salata yağsız bir yemek bu kadar bakalım verebilecemmi şu 3 4 kilo fazlalıkları 3 4 gündür böyle baya alıştım mide küçülüyor sen ne tavsiye edersin bu öğünlerde yemek olarak ?

tadim-bol-tuzlu-ay-cekirdegi-84-gr.jpg

Fena bir sey.

şu anda sabah domates salatalık kepek ekmeği felan takılıyorum 2 3 gibide burçak eti form felan yeşil çayla acıkırsam 1 2 atıyorum ağzıma akşamda 7 gibi salata yağsız bir yemek bu kadar bakalım verebilecemmi şu 3 4 kilo fazlalıkları 3 4 gündür böyle baya alıştım mide küçülüyor sen ne tavsiye edersin bu öğünlerde yemek olarak ?

Bu söylediklerin çok doğru.Ben genellikle sıvı besleniyordum.Hazmı kolay oluyordu.Çorba genelde.Beyaz ekmek yemedim.Buğday ekmeği yiyordum.3 beyaz'ı çıkardım hayatımdan.(Un,Tuz,Şeker.)Yeşilçay aksatma.Ara öğün olarak meyve ye.Bilhassa Elma ye.Kısa zamanda fit olursun.:D

B%C3%B6%C4%9F%C3%BCrtlenli+BKool.jpg

bir yiyen bir daha bırakamıyor.şiddetle tavsiye edilir:D

Amiga.

6270amiga500.jpg

Yanında olmazsa olmazı Sensible Soccer.

images

Andreas Möller-Stephane Chapuisat ikilisi.

images

Bu konuyu açan Metin abimizi kutluyorum :yoji:

Tommy Hilfiger Loud For Him.Vazgeçilmezim.

Üst Alt