Kulübümüz, UEFA Mali Fair Play Yapılandırma Anlaşmasını KAP'a Bildirdi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüz, UEFA Mali Fair Play Yapılandırma Anlaşmasını KAP'a Bildirdi!

Bize isim takıp üstüne konu açıp,sizi rezil ederim hede hödö yapıyorsan küfrü göze aldın demektir.Sonuç olarak on yıldır bu forumda troll kere troll adamlara bile küfretmedim,acaba sana niye ettim? Neyse gerekenleri dün söyledik fakat benim mesajlarca anlatmak istediğimi Sinan bey çok güzel özetlemiş.Onun yorumunun üstüne lafım yok. :)
Sen sadece dün değil daha önce de küfür ettin de "sizi rezil ederim" gibi bir ifadem olmadı postlar duruyor o senin kendi yorumun...Ayrıca sen sen ol küfür edecek olsan dahi kutsalları katma...Avatarına koyduğun adam yıllarca işkence görüp suratının ortasına kurşun yedi kutsallara laf etmedi, kimseyi de satmadı...İyi geceler, hürmetler...

Sen sadece dün değil daha önce de küfür ettin de "sizi rezil ederim" gibi bir ifadem olmadı postlar duruyor o senin kendi yorumun...Ayrıca sen sen ol küfür edecek olsan dahi kutsalları katma...Avatarına koyduğun adam yıllarca işkence görüp suratının ortasına kurşun yedi kutsallara laf etmedi, kimseyi de satmadı...İyi geceler, hürmetler...
Birader sen hala bana bilgi satmaya çalışıyorsun ama.Senin fare tutmuşluğun kadar benim kedi öpmüşlüğüm var bu konuda artık bay geçiver bu mevzuları.Dünden evvel ettiysem de senin uyuz tavrından dolayı etmişimdir.Sonuç olarak genç düşmanı bir zatsın,gençler de sana düşmanlık edecek bunları zaten göze almışsındır o lafları ederken ama ben senin kafandaki kurguya benzemem.Alış bana,Stuka sirenini tepende bolca duyacaksın artık.İyi geceler güzel Uğur.

Birader sen hala bana bilgi satmaya çalışıyorsun ama.Senin fare tutmuşluğun kadar benim kedi öpmüşlüğüm var bu konuda artık bay geçiver bu mevzuları.Dünden evvel ettiysem de senin uyuz tavrından dolayı etmişimdir.Sonuç olarak genç düşmanı bir zatsın,gençler de sana düşmanlık edecek bunları zaten göze almışsındır o lafları ederken ama ben senin kafandaki kurguya benzemem.Alış bana,Stuka sirenini tepende bolca duyacaksın artık.İyi geceler güzel Uğur.
Sen de alış hürmetler...

Ikili münakaşalara girmeyelim lütfen.
Birbirinize özel mesajdan yürüyün.
Konu dışına çıkmayalım mümkünse.

Sinan yine ateşi yaktı kenara çekildi biraz akıllı olun.

Gscimbom Mobile

giphy.gif

Artik benim foruma karsi vecibemi yerine getirip , bu ugur guzel gercegini tum ciplakligi ile goz onune koyma vaktim gelmistir

boyle cezalar bazen kuluplere yararli bile olabiliyor sadece cok iyi bir transfer komitesine ihtiyac var bonservissiz oyunculari kandirmak icin ve mantikli transferler yapmak icin ama O da bizde yok gibi gorunuyor malesef.

dediğim gibi o son madde sattığın kadar al demek.

cengiz yönetimi çok iyi diyordu , müthiş anlaşma yaptık diyordu .

şapa oturduk resmen.adamlar bu metni 10 gün masada bekletti resmen taraftardan gizledi.

benim cengiz yönetimine güvenim bitmiştir.

ne anlatıyosun hocam.

men cezasını kurtardı adamlar ne olacaktı?

ne anlatıyosun hocam.

men cezasını kurtardı adamlar ne olacaktı?
Yoo kötü değil kesinlikle hatta ceza almayacağız diye kendini yırtmış biri için bile aslında çok iyi ama 6 milyon euro cezayı beklemiyordum açıkçası duyumumu da yazdım bizimkiler istemiş maaş ve bonservis kısıtı kalksın diye...hürmetler...

Üst Alt