Kulübümüz, UEFA Mali Fair Play Yapılandırma Anlaşmasını KAP'a Bildirdi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüz, UEFA Mali Fair Play Yapılandırma Anlaşmasını KAP'a Bildirdi!

o arkadasin GS konusunda ve genel hayat konusunda oldukca bilgili ve donanimli oldugu gercekti .. fakat buyuk tahminleri bir turlu tutmadi , ali koc ucu ucuna kazanir dedi adam 4 e katladi

ilk secimde malesef dursun dedi , cengiz secildi

ikinci secimde cengiz ucu ucuna dedi , butun adaylari toplamindan cok aldi cengiz

uefa direk tahsilli ceza vermez , sarta baglar dedi , 6 milyon cezayi yedik

hata yaptigini kabul etmiyordu bir turlu , ona gerekeni soylemistim aslinda , "ben dahi ara sira hata yapiyorum , senin de yapman normal" dedim , anlatamadim

kendini cok tekrar ederek , plansiz davranarak , hatali stratejilerle kendini bitirdi . fakat acikcasi hic sevemedim , faydalandim mi , sonuna kadar evet , yalniz bana tehlikeli ve siyasi vs muhabbetlerde provokator imaji vermisti

belki cecen muhabbetinde atistigi kisiyle silahli catismaya girmis ve aramizdan ayrilmistir?

o arkadasin GS konusunda ve genel hayat konusunda oldukca bilgili ve donanimli oldugu gercekti .. fakat buyuk tahminleri bir turlu tutmadi , ali koc ucu ucuna kazanir dedi adam 4 e katladi

ilk secimde malesef dursun dedi , cengiz secildi

ikinci secimde cengiz ucu ucuna dedi , butun adaylari toplamindan cok aldi cengiz

uefa direk tahsilli ceza vermez , sarta baglar dedi , 6 milyon cezayi yedik

hata yaptigini kabul etmiyordu bir turlu , ona gerekeni soylemistim aslinda , "ben dahi ara sira hata yapiyorum , senin de yapman normal" dedim , anlatamadim

kendini cok tekrar ederek , plansiz davranarak , hatali stratejilerle kendini bitirdi . fakat acikcasi hic sevemedim , faydalandim mi , sonuna kadar evet , yalniz bana tehlikeli ve siyasi vs muhabbetlerde provokator imaji vermisti

belki cecen muhabbetinde atistigi kisiyle silahli catismaya girmis ve aramizdan ayrilmistir?
Ulan sinan camiadan duyumlar başlığında benimle güzel güzel konuşuyon ben de mal gibi cevap veriyorum arkamdan neler demişsin...Hevesin kursağında kaldı bak :) Hemen iftira 50 tane postum var Ali Koç götürecek diye hatta Olası Ali Koç Başkanlığının İlk Senesi diye başlık açmışım el insaf bu birdi...

ikincisi sen daha sıralamayı bilemedin ben orada katılım oranında yanıldım yoksa mustafa cengiz 1, dursun 2, ozan 3 , fatin 4 dedim hatta herkes risk var derken rahat olun Mustafa Cengiz kazanacak dedim o kadar da sarperle atıştık

üçüncüsü ben ve ercan dışında görüş beyan eden herkes men dahil bir sürü ceza beklerken ben ısrarla ceza yok dedim bak bonservis kısıtı bile yok ki maaş kısıtı bekliyordum o da yokmuş sebebini de bu gece aldığım duyumla başlığa yazdım ismet yöneticiyle konuştu...Sadece kısmen ben 6 milyon euroluk temlik konacak dedim ceza çıktı...Onun dışında yıl yıl zararı bile başlık açıp yazdım...

son olarak yazdıklarını da toparlayayım bir madde olarak evet eğer duyumum, fikrim, öngörüm aynıysa tabii ki tekrar ederim, ama ne planlı davranırım ne de strateji yaparım hayırdır sinan sen foruma yazarken savaşa mı giriyorsun :) taktik-strateji filan :) Beni sevmiyormuşsun olsun fesat da olsan ben seni seviyorum; bilgilerimden yararlanmışsın eyvallah zaten paylaşım sebebim o; Siyasi muhabbet demişsin bugüne bugün ne akp-chp-mhp-hdp siyasetiyle alakalı tek kelime etmedim...Siz paşaları siyasi figür olarak görüyorsunuz ben kurucu önderler...Ondan kategorizasyon hatası yapıyorsun hürmetler yine de...

ugur efendi kismen ikna oldum , fakat sende biraz durumlari kendine gore yonlendirme huyu var , mesela para cezasinda yanilinca kismen de bilmem ne de , ama baskanin "kesin men olacaktik" aciklamasina ragmen ucu ucuna menden yirtinca "hep soyledim zaten" kendine guveni .

ikna oldugum kisim da , siyasi konusu .. evet senin tarihi "bence" zirvalarin , arastirilmadan "nasilsa bilmiyorlardir sallayim suslu laflari yediririm" ozguveniyle yazman ,belki o acidan elestirilebilir , ama siyasi denemez , sanki ortaligi siyasetle karistiriyorsun imasi yarattim , bu dogru degil ,orayi duzeltiyorum

ayrica hic tahmin yapmayan ve tahmin yapip siralamayi dahi bilen birine fark uzerinden yuklenmek de mantiksiz , fakat sen de oyle emin ifadelerle uzerine basa basa yaziyorsun ki , bir sapma olunca karsit reaksiyon normalden siddetli oluyor

dun girdigin polemigi de okudum .. kah ezmis agizlarinin payini vermissin , kah onlar seni sindirip sesini kesmis

ali koc a gelince , ben kazanani bilemedin , aziz kazanir dedin demiyorum zaten , ama adam 4 e katladi ,boyle bir fark ongormedigini biliyoruz

mesela sunu da hatirlatirim , kupayi kacirmalari kotu oldu aziz kazanamayacak filan yazdin , hatta basketbol finali icin de ... ama oy rasyosundan goruldugu uzre , sen de goruyorsundur , bu iki kupayi da alsalar ali koc alacakti ... tabi bunu kanitlayamam ama az cok belli .. sen orada bu kupalar alinsa aziz goturur mealinde konustun , bu secimin yakin gececegini dusunmen manasina geliyor , buradan hareketle yazdim

ugur efendi kismen ikna oldum , fakat sende biraz durumlari kendine gore yonlendirme huyu var , mesela para cezasinda yanilinca kismen de bilmem ne de , ama baskanin "kesin men olacaktik" aciklamasina ragmen ucu ucuna menden yirtinca "hep soyledim zaten" kendine guveni .

ikna oldugum kisim da , siyasi konusu .. evet senin tarihi "bence" zirvalarin , arastirilmadan "nasilsa bilmiyorlardir sallayim suslu laflari yediririm" ozguveniyle yazman ,belki o acidan elestirilebilir , ama siyasi denemez , sanki ortaligi siyasetle karistiriyorsun imasi yarattim , bu dogru degil ,orayi duzeltiyorum

ayrica hic tahmin yapmayan ve tahmin yapip siralamayi dahi bilen birine fark uzerinden yuklenmek de mantiksiz , fakat sen de oyle emin ifadelerle uzerine basa basa yaziyorsun ki , bir sapma olunca karsit reaksiyon normalden siddetli oluyor

dun girdigin polemigi de okudum .. kah ezmis agizlarinin payini vermissin , kah onlar seni sindirip sesini kesmis

ali koc a gelince , ben kazanani bilemedin , aziz kazanir dedin demiyorum zaten , ama adam 4 e katladi ,boyle bir fark ongormedigini biliyoruz

mesela sunu da hatirlatirim , kupayi kacirmalari kotu oldu aziz kazanamayacak filan yazdin , hatta basketbol finali icin de ... ama oy rasyosundan goruldugu uzre , sen de goruyorsundur , bu iki kupayi da alsalar ali koc alacakti ... tabi bunu kanitlayamam ama az cok belli .. sen orada bu kupalar alinsa aziz goturur mealinde konustun , bu secimin yakin gececegini dusunmen manasina geliyor , buradan hareketle yazdim
Evet kupaları alsaydı azizin bence şansı vardı...Şampiyon aziz bence hala seçimi kaybetmezdi...

ben para cezası kesilmez olsa olsa temlik olur dedim bir tek onda yanıldım bu uefa ceza olayında ama sen öyle bir lanse ediyorsun ki sanki o kadar tahmin doğru çıkmadı. Hala şaşkınım 6 milyon euro direkt para cezasına isterse 2şer kessinler isterse toptan bu kesin cezaymış...

dediğin gibi benim prensibimdir asla günlük siyasetten konuşmam ama tarihi kısmına gelince sallama dediğin ne varsa kaynağını söylerim ki sorulduğunda söylüyorum ama bunun galatasarayla ilgisi yok zaten

Dünkü polemikte ben geri adım atmadım sadece can ve alpay tahmin paylaştılar buna karşılık ben de paylaştım diğer ikisi paylaşmayıp kaçındıkları için küfür ettiler 80 yaşında babama küfür eden çocuk 10 yaşındayken riberyi hatırlayıp bunun üzerinden hakaret edemez...Yoksa benim için herhangi bir farkı olmadı iftarda duydum ben bayram sonrasına kaldı diyordum açıklama sorup soruşturdum eve yaya geldim buraya girdim terk etmişliğimiz filan yok yani hürmetler...

Bunun üstüne tanım yapılamaz sanıyorum,tebrikler.Tertemiz bir özet.Malum zatla o kadar tartışmış biri olarak bu özeti ben yapabilmeyi dilerdim.:)
Küfür etmediğin sürece hele ki ana babayı karıştırmadığın sürece istediğini söyleyebilirsin aldırış dahi etmem ama edersen "malum" dedin diye sırtımı dönüp gidemem daha çok beklersin yoksa küfür etmedikten sonra fikir hürriyeti var...

vYJ4MWZSGDl3pgDfWvqdvRAGlQZDvRPWDQloQB3ho1UdMFjWLADtMbG9iYsq9nhvrPK_AIWaM3BA4n7nfGjZJ8UPVLtE5E0HdA7EbV8TIjfhLxpEQRnQ2k6qOYh319wAn3c-_HranIdsgwhJJeyWXoeau9mYepsUdJE=w446-h251-nc

Küfür etmediğin sürece hele ki ana babayı karıştırmadığın sürece istediğini söyleyebilirsin aldırış dahi etmem ama edersen "malum" dedin diye sırtımı dönüp gidemem daha çok beklersin yoksa küfür etmedikten sonra fikir hürriyeti var...
Bize isim takıp üstüne konu açıp,sizi rezil ederim hede hödö yapıyorsan küfrü göze aldın demektir.Sonuç olarak on yıldır bu forumda troll kere troll adamlara bile küfretmedim,acaba sana niye ettim? Neyse gerekenleri dün söyledik fakat benim mesajlarca anlatmak istediğimi Sinan bey çok güzel özetlemiş.Onun yorumunun üstüne lafım yok. :)

Üst Alt