Kulübümüzden Açıklama - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüzden Açıklama

Cevap: Kulübümüzden Açıklama

Bu bana tam 10 sene önce Galatasaray-Fenernahçe maçından sonra Hepiniz ....Ço... şekliinde açılan pankartı hatırlattı.Hatırlayanlar bilir o pankart yüzünden ceza almıştık.Ve seyircisiz oynanan ilk maçta bu kez ''FİKRİMİZ DEĞİŞMEDİ HALA ÖYLESİNİNİZ'' pankartı açılmıştı.Nedense bu açıklamada onu hatırlattı bana fena halde.

Yerinde olmus bence. Daha fazla bir sey söylesen hemen MAA'li ceza veriyorum size demeye baslardi. Belki bu aciklamaya bile ceza vermek isteyecektir.

Bu bana tam 10 sene önce Galatasaray-Fenernahçe maçından sonra Hepiniz ....Ço... şekliinde açılan pankartı hatırlattı.Hatırlayanlar bilir o pankart yüzünden ceza almıştık.Ve seyircisiz oynanan ilk maçta bu kez ''FİKRİMİZ DEĞİŞMEDİ HALA ÖYLESİNİNİZ'' pankartı açılmıştı.Nedense bu açıklamada onu hatırlattı bana fena halde.
Benzeri. :asd:

Galatasaray Spor Kulübü'nden Açıklama

TFF nin 15 Ağustos 2011 tarihli bildirisi ile, kamuoyunun TFF tarafından atılması beklenen adımları yargı sürecinin bazı aşamalarına endekslemesi ve ortaya çıkan yeni belirsizlik önümüzdeki günlerde telafisi daha ağır ve önemli uygulama zorluklarına yol açabilecek olup 12 Temmuz 2011 de web sitemizden yapmış olduğumuz açıklamada belirttiğimiz kaygılarımızı teyid eder niteliktedir.

Umarız bu gelişme kulüplerimizi taşıyamayacağı yeni yükler altına sokmaz.

Galatasaray Spor Kulübü

Yönetim Kurulu

Baskan diyor ki naberrrr MAA ben dememismiydim.

sezon ortasi fenerin foyasi ortaya ciksa da sezonun normal tamamlanmasi icin elinden geleni yapacaktir tff.ama o moralle fenerli oyuncularin performansi yine kötü olacaktir...rahatim

Üst Alt