GSC Haber - Kulübümüzden Galatasaray Düşmanı Sözcü TV ve Fatih Portakal Hakkında Açıklama! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kulübümüzden Galatasaray Düşmanı Sözcü TV ve Fatih Portakal Hakkında Açıklama!

Rezan epozdemiri çok beğeniyorum hem sağlam.galatasarayli hemde hitabeti çok iyi işte böyle güçlü yöneticiler olmalı yönetimde, pasif pısırık kişiler degil
Osayinin 1 maç alması gerektiğini söyleyen adam mı pısırık değil, bu mu güç.
Hukuksal olarak konuşsa bile dünyanın neresinde var ona buna saldırıp 1 maç alabilecek bir hukuk.

Daha dün sevk edilen yedek kalecimiz kıçtan uydurma sebepten dolayı küfürden minimum 3 maç ceza alacak.

Cehape zihniyyeti kazara iktidar olsa idi bu ugur dundar futbolda aktif olurdu. Belki tff baskani bile olabilirdi. Verilmiş sadakamiz varmis ki Reyis kazandı.
Yıllardır Chp ye oy veren ben bu secimde bağımsız adaylara oy verecegim,ama sadece bu sebepten degil zaten bu zihniyet bitirdi Atamızın partisini. Ha halk tv ha a haber ayni ikiside taraflı ,objektif degil,ali koc gibi saldirgan

SM-A546E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu fenerlilerin ilk paylaştığı montajlı ile tffnin yayınladığı tüm toplantı arasında bizim pozisyonla ilgili nasıl bir fark var ben anlamadım malım heralde abdülkadir bitigen tam olan videoda da 1 hafta sonra bu basit bir temas ve penaltı olduğunu düşünmüyorum diyor

Bu fenerlilerin ilk paylaştığı montajlı ile tffnin yayınladığı tüm toplantı arasında bizim pozisyonla ilgili nasıl bir fark var ben anlamadım malım heralde abdülkadir bitigen tam olan videoda da 1 hafta sonra bu basit bir temas ve penaltı olduğunu düşünmüyorum diyor
Bahsi geçen mevzuyu bende anlamadım bi türlü
Fblilere gömüyorum ama olayı bilmiyorum

47 yaşında organik tarıma başlayıp sıkılınca geri dönen şahısa ve AKP olmasa TV de ancak zirai ilaç reklamı yapacak kalibrede sözde muhalif nereye elini atsa kurutan loser şahsın fonladığı kanala acıyan bizden değildir.

Tarafsız ve dürüst gazetecilik diyerek ülkeye taraflılığı ve en az eleştirdikleri ana akım medya kadar kutuplaşmayı getirenler ve bunun üzerinden prim kasanlar ancak bu düzenin olsa olsa kendini şah sayan piyonu olurlar.

Üst Alt