Kulübümüzden Stat İsim Sponsorluğu Açıklaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüzden Stat İsim Sponsorluğu Açıklaması

Şimdi twitter'da söylentiler QNB, Qatar Airways ve Socios arasında en inandırıcı olan QNB bence. Benim tahminim hissiyatıma göre Turkcell olabilir gibi geliyor bana. Onun dışında isteğim Xiomi olsun isterdim.

Bir de ne aklıma geldi
Stat isim sponsorluğunda öyle çok özel teknik gereklilikler yok
Yani parası olan ve teminat gösterebilecek her şirket olabilir sonuçta
O yüzden bu iş neden kapalı şekilde yapılacağına açık arttırmayla falan yapılmıyor acaba?
Yani aklıma gelmeyen birşey vardır belki ama daha yüksek rakamlar oluşabilirdi belki böyle

Yalnız bunca zaman hiç duyum falan çıkmaması da ilginç değil mi
İlginç bence de. Sixt açıklamasında stad ismi ile ilgili Ekim ayında açıklanacaktı diye bir ibare vardı o yüzden anlaşılan veya anlaşılmak üzere olan bir markanın olduğu net ama iyi sakladılar. Bu yönetim gelirken sponsorlar konusunda sadece sponsor olsun parayı al yok demişti sponsorlara daha özenli olacağını onları iş ortakları olacağını ve onlara değer katmaya çalışacaklarını söylemişlerdi ki şimdiye kadar öncekine nazaran çok daha iyiye gidiş var ki daha da olacaktır. O yüzden stad isim lansmanında da hazırlıklar yapılıyordur(Video, reklam, çeşitli görseller stad içinde vb.) onlar bitince açıklanır bence. Konya maçına kadar açıklanır herhalde diye tahmin ediyorum.

Beklentiyi dusuk tutmakta fayda var. Yillik 10 milyon dolar gibi rakamlar guzel supriz olur ama neredeyse imkansiz. Forma arti stad olabilir belki.

Bir de ne aklıma geldi
Stat isim sponsorluğunda öyle çok özel teknik gereklilikler yok
Yani parası olan ve teminat gösterebilecek her şirket olabilir sonuçta
O yüzden bu iş neden kapalı şekilde yapılacağına açık arttırmayla falan yapılmıyor acaba?
Yani aklıma gelmeyen birşey vardır belki ama daha yüksek rakamlar oluşabilirdi belki böyle

Devlet miyiz biz ihale verelim.

Yapılan sözleşme ve tekliflerde NDA geçerli olur en ufak bilgi sızdırırsan ciddi yükümlülük altına girersin

•quod erat demonstrandum•

Üst Alt