Kulübümüzden Stat İsim Sponsorluğu Açıklaması - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüzden Stat İsim Sponsorluğu Açıklaması

Beklentim yüksek degil.. gercekci bir duyum yok gibi. Büyük bir sponsor olmus olsa simdiye kadar sizmis olurdu bence. Mesela 10 senelik 100 milyon TL gibi bir sozlesmeye imza atilirsa sasirmam sahsen 🥲

Sadece stat sponsorluğu ile 100 milyon € mu dedi başkan?
Benim hatırladığım forma sponsoru + stad ve 5+5 yıllık 100 Milyon € civarı.
Sixt ile zaten 50 € civarı anlaşma açıklandı.
Yıllık 10m € civarı gelmez gibi görünüyor, yanlışsam düzeltin...

M2101K9G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2011'de yapılan anlaşmada yıllık 15 milyon dolardı.

Yani bu sefer yapılacak anlaşmanın yıllık 45 milyon dolardan az olmaması gerekiyor. 10 yıllık sürede çok ve başarısızlık.

3 yıl yaparsın bir anlaşma 100 milyon dolar mesela yeterli olur.

Yerli firmalarda o eski paralar yok artık, kur da aldı başını gitti çok büyük beklentim yok. Yabancı bir firma ancak yüksek paraları verebilir. Yabancı firmanında Türkiye gibi ortadoğu ülkesi olma yolunda ilerleyen ülkede ne işi olur.

Yani bu sefer yapılacak anlaşmanın yıllık 45 milyon dolardan az olmaması gerekiyor. 10 yıllık sürede çok ve başarısızlık.

Anlasma 2009/10 yilindaydi ve 10 sene icin 110 civarinda bir rakam vermemislermiydi? Ve bunun icinde sanki 3-4 sene forma sponsoru olarak da bir anlasma vardi.

Senede 10-11 milyon € üstü tek City aliyor. Oda sahipleri FFP yüzünden geliri yüksek göstermek icin hayvan gibi bir anlasma yapti diye.

mercedes-benz arena
siemens arena

bundan aşağısı kurtarmaz. arenamızı geri alalım. tayyip dedi diye stadyum yazdık resmen. stadyum türkçe mi birader. minicik beyniyle devlet yönetiyor bir de

Senede 10 milyon Euro dan daha fazla alabileceğimizi sanmıyorum

•quod erat demonstrandum•

Üst Alt