Kulübümüzden, UEFA Mali Fair Play Yapılandırma Anlaşması Hakkında Açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüzden, UEFA Mali Fair Play Yapılandırma Anlaşması Hakkında Açıklama

Yav Sinan , sende de hata var kardeşim. Ya her konuda muhalefet olduğun için belli bir noktadan sonra nasılsınız? Diye soru sorsan dahi itici gelmeye başlar insanlara. Ket vurmayı öğrensen aslında iyi adamsin da engel olamıyorsun

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Abicim muhalefetten ziyade ben bir olay varsa mutlaka lehte yorum yapmak zorunda hissetmiyorum kendimi

Kucuk bir ornek vereyim , iki foruma uye ol , ayni fikri birinde yaz vezir ol birinde yaz rezil ol

Boyle yorum olmaz ki , ne dusunuyorsan , inceleyip zihnen ne kanaate varmissan soyleyebilmelisin

Ayrica bana soylenmeyen kalmadi , tamam eyvallah da , baskan da her ciktigi yerde "avrupa yasagi kesin dediler bize her platformda" demedi mi ? Ben de ona bunu diyenler hangi noktadan yola cikip soylediler ise ayni sekilde soyledim

Ne var bunda yani

Abicim muhalefetten ziyade ben bir olay varsa mutlaka lehte yorum yapmak zorunda hissetmiyorum kendimi

Kucuk bir ornek vereyim , iki foruma uye ol , ayni fikri birinde yaz vezir ol birinde yaz rezil ol

Boyle yorum olmaz ki , ne dusunuyorsan , inceleyip zihnen ne kanaate varmissan soyleyebilmelisin

Ayrica bana soylenmeyen kalmadi , tamam eyvallah da , baskan da her ciktigi yerde "avrupa yasagi kesin dediler bize her platformda" demedi mi ? Ben de ona bunu diyenler hangi noktadan yola cikip soylediler ise ayni sekilde soyledim

Ne var bunda yani
Fikirlerinin ayni olmaması doğru olan ama yanlış olduğunu gördüğünde diğerleriyle aynı düşünmen en doğru olan . Sen 2.de eksiklik yaşıyorsun kanımca. Tabii burası forum istediğin gibi olabilirsin bu beni ilgilendirmez .

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Abicim fikrimin dogrulugu yanlisligi karar aciklanmadan once belli olmaz ki . Yani karar aciklanip da "hayir biz men edildik" aslinda desem herhalde ki sacma kacar

Su forumda bile karar geciktikce bak bir bakalim kac tane men geliaahh diyen insan cogaldi

Sadece ben yorum yazdim diye girip cevap verme geregi hisseden vasatlar forumda

İnşallah men cezası falan almayız bizim için hiç iyi olmaz.

Bunun dışında son yapılan anlaşmanın da devamı güzel olur.

Fakat şu durumda son anlaşmanın iptal edilip sattığın kadar al veya maaş kısıtlaması gibi bir yaptırım olursa acaba geçen günlerde klavye başında transfer yok veya gecikiyor diye yönetime sataşanlar durumun ne kadar ciddi olduğunu bu sefer anlayabilirler mi ?

Son düzenleme:
Ben de rutin olduğunu düşünmüyorum. Ancak şu dakikadan sonra değiştirebileceklerini, daha doğrusu men edebileceklerini sanmıyorum. Revize gelebilir cezaya.

Ben de rutin olduğunu düşünmüyorum. Ancak şu dakikadan sonra değiştirebileceklerini, daha doğrusu men edebileceklerini sanmıyorum. Revize gelebilir cezaya.

"UEFA'nın resmi web sitesinde bugün yayınlanan açıklamaya göre CFCB Soruşturma Kurulu ile imzalamış olduğumuz yapılandırma sözleşmesi, CFCB Başkanı Jose Narciso da Cunha tarafından bir üst kurul olarak yargı kuruluna incelenmek üzere gönderilmiş olup, UEFA'nın iç prosedürleri gereği gerçekleşen rutin bir işlemdir. Söz konusu kurul ile imzalanan yapılandırma anlaşmasına herhangi bir etkisi yoktur."

Kulubun internet sitesinden

Rutin bir islemse neden aciklama yapiliyor sorusu sacma sapan bir soru.

Aciklama yapiliyor cunku salakca bir algi kasildi Milan sikayet ediyor aha ceza geliyor diye, kulup de yalanlamak zorunda kaldi bu mesnetsiz iddialari.

Yahu rutin diyenler , size bir sorum var

Imzaladigimiz anlasmada 1 euro cent bile degisiklik olursa , bu rutin sayilir mi sizce ?

UEFA
Route de Genève 46 Tel: +41 (0) 848 00 2727
Case postale Web: UEFA.com ; UEFA.org
CH-1260 Nyon 2 Media desk: Tel: +41 (0) 848 04 2727
Switzerland

Arkadaslar cok onemli
herkes arayip asagidakini yapmali

Streamable - free video publishing
Bunu görünce aklıma Şerafettin'in şike için yaptığı faks ve mail kampanyaları geldi.

O zamanlar 2 mail mi ne yollamıştım ondan beri Uefa nın başkanından tut çaycısına kadar herhalde herkesin email adresi rehberime kayıtlı oldu otomatikmen.

O gün bugündür silemiyorum da o lanet olası mail adreslerini rehberden. O kadar kişi var ki ne zaman silmeye kalksam her defasında hata veriyor site veya uygulama.

Geçen söylemesi ayıptır kendime tablet aldım orada gmail hesabımla kayıt yapınca yine o lanet olası adreslerin hepsini rehbere yükledi direkt.

sent via GSC

"UEFA'nın resmi web sitesinde bugün yayınlanan açıklamaya göre CFCB Soruşturma Kurulu ile imzalamış olduğumuz yapılandırma sözleşmesi, CFCB Başkanı Jose Narciso da Cunha tarafından bir üst kurul olarak yargı kuruluna incelenmek üzere gönderilmiş olup, UEFA'nın iç prosedürleri gereği gerçekleşen rutin bir işlemdir. Söz konusu kurul ile imzalanan yapılandırma anlaşmasına herhangi bir etkisi yoktur."

Kulubun internet sitesinden

Türkiye'de herhangi bir yönetici sınıfının sözüne ne kadar resmi de olsa inanmıyorum açıkçası.

Bunu görünce aklıma Şerafettin'in şike için yaptığı faks ve mail kampanyaları geldi.

O zamanlar 2 mail mi ne yollamıştım ondan beri Uefa nın başkanından tut çaycısına kadar herhalde herkesin email adresi rehberime kayıtlı oldu otomatikmen.

O gün bugündür silemiyorum da o lanet olası mail adreslerini rehberden. O kadar kişi var ki ne zaman silmeye kalksam her defasında hata veriyor site veya uygulama.

Geçen söylemesi ayıptır kendime tablet aldım orada gmail hesabımla kayıt yapınca yine o lanet olası adreslerin hepsini rehbere yükledi direkt.

sent via GSC
o faxların çok ekmeğini yedim , şu an uefa genel sekreterinden tut italya'da ünlü bir spor yazarına , avrupa birliği spor ekonomistlerine kadar çok değişik bir linkedin ağım oluştu.

Hatta hatırı sayılır takipçisi bulunan bir spor yazarı beni neden takibe aldınız diye mesaj atmıştı bende sana ne dürzük diyue cevap vermiş o da tamam abi afedersin abi diye özür dilemişti.

Bugün (27 Haziran Çarşamba) Fotomaç gazetesinde yayınlanan haberde Galatasaray Sportif A.Ş. yöneticisi olarak belirtilen Mete İkiz’in Galatasaray Sportif A.Ş’de ve kurullarında herhangi bir görevi bulunmamaktadır.

UEFA’nın yaptığı inceleme, iç prosedür gereği maddi hataya yönelik şekli bir incelemedir.

Söz konusu incelemenin daha önce de açıkladığımız gibi yürürlükteki anlaşmaya olumsuz bir etkisi olmayacak ve Galatasaray önümüzdeki sezon Avrupa Kupalarında yer alacaktır.

Bu bağlamda şirketimizde herhangi bir görevi olmayan üçüncü kişiler tarafından yapılan açıklamalara itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Açıklama metninin ilk halinde Fotomaç Gazetesi yerine sehven Fanatik Gazetesi yazılmıştır.

Galatasaray.org

Kısaca men bekleyenler, UEFA'nın kendi kuralları doğrultusunda bir kulüple 4 yıl FFP anlaşması imzaladığını (yani ıslak imza ile olmuş bitmiş) bilerek, kendi hukuk kurulları, bir sürü hukukçusu, profesyonel yöneticisi olan bu kurumun ' biz bi b.k yedik, imzaladık ama şimdi kıvırıyoruz ' demesini bekliyorlar. Yoksa yanlış mı anlıyorum?

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt