Kulubümüzü, Meriç Tunca Denen Adamı(!) Mahkemeye Vermeye Davet Ediyoruz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulubümüzü, Meriç Tunca Denen Adamı(!) Mahkemeye Vermeye Davet Ediyoruz

Cevap: Kulubümüzü, Meriç Tunca Denen Adamı(!) Mahkemeye Vermeye Davet Ediyoruz

uludag_madensuyu.jpg

işte meriç tunca gibi zavallı,insan demeye bile utandığımız şahsiyetler yüzünden sevilmiyor, nefret ediliyorsunuz bu ülkede. anlatabiliyormuyuz acaba sayın çok sevgili fenerbahçeliler

Tel: (212) 273 28 50

İdari İşler Faks: (212) 273 28 58

Kulüp yetkililerine buradan ulaşabilirsiniz. @galatasaraysk twitter adresine de yazabilirsiniz

He demek sevap. He deyin geçin.

sizin için sodanın fitili çıkarmışlar her eczanede var !

"ali bilgin g.saray ile beşiktaş'a yakışır (!)

hani şu son fenerbahçe maçında antalya'nın tek golünü atan arkadaş.. ve oyunun 82'nci dakikasında fenerbahçe ceza sahası içinde topu eliyle düzeltip, hakeme "ümit özat düzeltti'' diye baskı yaparak penaltı verilmesini isteyen uyanık kişi.. bu arkadaşın attığı gole ve gollere bakarsak kendisi kesinlikle transfer edilmesi gereken kabiliyetli bir kişi.. ama şu son yaptığı harekete de bakarsak, değil fenerbahçe kulübü'ne transfer olması, kadıköy'den bile geçmemesi gereken bir karakter (!) şimdi biz ne yapacağız?.. iyi oynuyor, güzel goller atıyor diye ali bilgin'e fenerbahçe forması giydirecek miyiz?. yoksa "sahtekarlık'' yaptı diye isminin üstüne çizgi mi çekeceğiz?.. bana sorarsanız, ya da sormazsanız da ikincisi.. çünkü karakteri ile sorun yaşayan birinin fenerbahçe formasını giymesi bu kulübün şerefli tarihine yakışmaz.. bundan yıllar önce bursa'daki bir maçta galatasaray 1-0 gerideyken, hakan şükür rakip takımın stoperi yalçın'ın göğsüyle düzelttiği topa ''eliyle oynadı'' diye veryansın etmiş, pozisyonu göremeyen hakem yavuz karaozan, 60 metreden koşarak penaltıyı çalmıştı.. bu uydurma penaltıyla morali bozulan bursa üstüne 2 gol daha yemiş, galatasaray sahadan 3-1 galip ayrıldığı gibi sezon sonu da şampiyon olmuştu.. ama gidin şimdi hakan şükür'e bir sorun bakayım.. acaba o karşılaşmadan sonra gözüne uyku girmiş mi?.. ve hala o pozisyonu unutabiliyor mu?.. bence ali bilgin'in önümüzdeki sezon transfer olacağı iki yer var. öncelikle olarak galatasaray, sonra da beşiktaş.. çünkü onun gibi düşünen (!) bir çok futbolcu bu iki takımın formasını giyiyor.. biz ceza sahası içinde sürekli kendini yere atan, üstelik bunu da devamlı yutturan arif erdemler, hakan şükürler, ümit karanlar, necati ateşler, hasan kabzeler, emre belözoğulları, hasan şaşlar, okan buruklar, arda turanlar, burak yılmazlar, marcio nobreler'le büyümüş, gelişmiş, serpilmiş, güzelleşmiş, bugünlere gelmiş ve yarınlara da bu karakterli (!) arkadaşlarla gidecek olan bir toplumuz.. onun için türk futbolu'nun yeni hakan şükür'ü (!) ali bilgin galatasaray'a, ya da beşiktaş'a hayırlı olsun.. ali bilgin'i biz almayalım, alana da mani olmayalım.."

:asd:Yazdığı eski bi yazı.

Aradım abi kulübü. Huysuz bir kadın çıktı aynen konuşmayı yazıyorum

: Merhaba ben Kıbrıs'ta arıyorum. Galatasaray taraftarıyım. Bugün Hürriyet gazetesinde Meriç Tunca denilen kişinin yazdığı yazıdan rahatsız oldum. Bu yazı hakkında bir malumatınız var mı?

- Mutlaka vardır.

- Biz taraftarlar olarak bu kişiye karşı yasal olarak yapılması gereken ne varsa yapılmasını istiyoruz.

- Şimdi .....

- Yani bizim taraftarlar olarak yapmamız gereken bir şey var mı?

- Bi dinleyin dedi( Sanki çok konuşuyomuşum gibi. sözünü kesmişim gibi. Daha konudan haberi yok ben anlatıcam dinlemiyor kendisi)

Bu konuda kulübün avukatları var. Hergün gazeteleri okuyorlar ve yapılması gereken birşey varsa yaparlar. Hele bir (isim söyledi anlamadım) hanım varki canavar. O mutlaka takip ediyordur.

- Bizim yapmamız gereken birşey yok yani?

- Hayır yok.

- Teşekkürler. iyi günler

Bu kadar abi komuşma. İlgileniyorlarmış. Bırakın yahu ne ilgilenmesi. Yalan

Adam liseli.

Taurasi bizim, tarakları sizindir.

Ulan ne şerefsiz adamlarsınız. stochu aldığınızda delikanlı gibi yönetim hatasından dolayı kaptırdığımızı kabul ettik. ne biçim adamlarsınız.

Meriç şerefsizi, o değilde dünyanın gelmiş geçmiş en iyisi Türkiye'nin en büyüğünü seçti işte;

diana-taurasi.jpg

:eek:ks: :eek:ks: :eek:ks:

İndex'e de bu konuyla ilgili bişeyler yazarsanız , herkesin haddini bilmesini sağlayablirsiniz.

Üst Alt