Kulüpler Birliği: "İki hakemimize verilen ceza kalkmaz ise olağanüstü toplanırız!" | 28 KASIM 2018 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulüpler Birliği: "İki hakemimize verilen ceza kalkmaz ise olağanüstü toplanırız!" | 28 KASIM 2018

12d_dfcfa.jpg

erolbedir.jpg

Ben bunu tff ye karsi acilmis bir cephe olarak goruyorum

Konu biz olsak da durum bu

Eger bunu bir kulup aciklasaydi ben de negatif bakardim ama 17 kulup boyle aciklama yapinca simdi tff ve mhk cok arada kalacak

Cunku yaptirimi kaldirirlarsa bu kez bir nevi bize ayricalik yaptiklarini kabullenmis olacaklar

Biz yaptigimiz hamle ile topugundan yaraladik tff yi , simdi 17 kulup sirtlan gibi bekliyor yemek icin

Cok olumlu karsiladim bu olayi herkesin aksine

"Türkiye Futbol Federasyonu’nda görev alan hiçbir yönetici daha önce yöneticisi olduğu kulübün haklarını savunmak için Federasyon yönetiminde olamaz. Bu durum her takıma eşit mesafede ve adilce yönetilmesi gereken Türk futbolu için asla kabul edilemez."

demiroren02.jpg
nihat-ozdemir90.jpg

haklılar hata herkese oluyor her hatada hakem silinse ortada hakem kalmaz bizim ruhsuzlar biraz mücadele edip oynasalardı hakemi de yenerdik bunların konuşulması lazım

haklının yanında durmayı bile başaramıyorlar ama adalet istiyorlar

sürünmek hakkınız

göz göre göre rezil edilmeye, puanlarınızın gasp edilmesine,yeri geldiğinde "kümeye şerefsizler diye tezahurat" yemeye layıksınız

Türk futbolunun baş pisliği Göksel denilen ... ve yalı çocuğu harekete geçmiş anlaşılan. Orman Çocuğu Fikret daha dün Medel pozisyonundan dolayı ağlamıyor muydu ? Alayının ...

haklılar hata herkese oluyor her hatada hakem silinse ortada hakem kalmaz bizim ruhsuzlar biraz mücadele edip oynasalardı hakemi de yenerdik bunların konuşulması lazım

ligde inişler çıkışlar olur. sen bu inişlerde ne kadar sağlam kalabilirsen o seni şampiyon yapar. biz de o süreçtn geçiyoruz, öyle yada böyle hak yeniliyorsa, puanlarımız gidiyorsa dediğin şekilde davranamayız, davranmamalıyız. hak yedikçe daha da oburlaşıyor kahpeler çünkü.

Üst Alt