Kulüpler Birliği: "İki hakemimize verilen ceza kalkmaz ise olağanüstü toplanırız!" | 28 KASIM 2018 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulüpler Birliği: "İki hakemimize verilen ceza kalkmaz ise olağanüstü toplanırız!" | 28 KASIM 2018

Dostlar sakin olun , bu ilk bakista 1 e karsi 17 gibi gorunse de , isin matematigi acisindan 2 sonuc var , bunlar da bizi ilgilendirmeyecek

1- ya karari geri alacak , mac vermeye devam edecekler , bu durumda demek ki inanmadiginiz karari bir camia istedi diye almis olduklarini kabul ve itiraf etmis olacaklar

2- karari geri almazlarsa da mayista kimse bu tff ye bir daha secimde oy vermeyecek

Bundan daha iyi bir senaryo olabilir mi ? Neden uzuluyorsunuz

Ekmegimize yag suruldu , biz resmen 17 kulubu esas amacimiz icin ma$a olarak kullanmis olduk

var ile o penaltinin haklisi haksizi olmaz. Düpedüz bilerek verdiler haksiz olduklari halde
ben kanser futbolundayım işin gerçek GS hakemi de yener önceki yıllarda olduğu için kendi evindesin 1 tane pozisyonun yok vasat bir rakip 10 tane pozisyona girmiş net ve bizim golü de onlar atsın o kadar rezil bir maç hakem demeye dilim varmıyor

ya geçin bu işleri. En çok ezilen anadolu kulüpleri senelerdir. Haliyle adamlar karşı çıkacak. Bu neyin tantanasın takımın başarısızlığı hakem üstünden aklamaya çalışıyoruz

Olay sadece Hüseyin Göçek veya Halis Özkahya konusu değil. Bunlar art niyetli kararlarını kendi kararlarıyla değil, aldıkları emirlerle uygulamışlardır. Bu hakemler ile ilgili ciddi kararlar alınmalıdır, özellikle Halis için ancak bu yetmez, TFF ve MHK'da da ciddi değişimler lazım. Bu açıdan bakınca bu savaş TFF üzerine baskı yaratayacak ve açıkçası bizim de işimize gelecek.

ben kanser futbolundayım işin gerçek GS hakemi de yener önceki yıllarda olduğu için kendi evindesin 1 tane pozisyonun yok vasat bir rakip 10 tane pozisyona girmiş net ve bizim golü de onlar atsın o kadar rezil bir maç hakem demeye dilim varmıyor

Konuyu saptiriyorsun dostum . Dediklerin dogru ama bu basligin konusu degil , kotu oyunumuza ait konuda konusalim bunlari

Bir tane fbjk lı hakemlerden yana ağlarsa suratına tükürün ne oldu lan yusuf namoglunu istifaya çağıranlar bir tek Galatasaray namoglunu istifaya çağırmıyor diyenler ulan sizin şerefiniz haysiyetiniz yok Allaha şükür Galatasaraylıyım sizin gibi dansöz değiliz.

Kulüpler birliği nedir
ne iş yapar
boş işler bunlar
Bi takımın alanen hakkı yeniyor
Diğer kulüpler olabilir diyor
7-8 senedir de Burak hırsız attı kendini konuşuluyo
Hakem bu hata yapar ! mı diyelim?

Güzel olmuş bu açıklama zaten sorun hakemler değildi hakemler ceza almış almamış hiç önemi yok onlar tamamen piyon tupcunun gitmesi için bu salaklarinda ortalığı ateşleme sürekli iyi oluyor

Bundan böyle bu 17 adet şer oluşumun hakemlere suç attığı an tekrar tekrar ısıtılıp sunacağımız 1 açıklama
Bu 17 şer odağından herhangibirisi hakemlere veryansın ettiği anda resmi twitter hesabından kendi açıklamalarını paylaşmalıyız
Ligimizde her daim hakem hataları olmuştur ve olacaktır. Çünkü insanın var olduğu her yerde hata da işin bir parçasıdır.

ligde inişler çıkışlar olur. sen bu inişlerde ne kadar sağlam kalabilirsen o seni şampiyon yapar. biz de o süreçtn geçiyoruz, öyle yada böyle hak yeniliyorsa, puanlarımız gidiyorsa dediğin şekilde davranamayız, davranmamalıyız. hak yedikçe daha da oburlaşıyor kahpeler çünkü.
valla ben bu rezil futbolu hazmedemiyorum değil 1 10 tane haksız penaltı çalsalar yine gözüm görmez çünkü temel sorun bu temel sorun bu olmasa bu haksız penaltı sonucunda skor 1-1 değil 4-1 felan olurdu konuşulmazdı bile bu hata

Biz şampiyon olacağız, artık eminim buna. İyi oldu bu şeref yoksunlarının açıklaması. Kendimizi, devre arasına 2. olarak attık mı tamam.

valla ben bu rezil futbolu hazmedemiyorum değil 1 10 tane haksız penaltı çalsalar yine gözüm görmez çünkü temel sorun bu temel sorun bu olmasa bu haksız penaltı sonucunda skor 1-1 değil 4-1 felan olurdu konuşulmazdı bile bu hata

Soylediklerine yanlis demedi kimse ama su an ortalik yangin yeriyken mevzu bizim kotu oyunumuz degil su an

Kral zamanında yerinde 1 tespit yapmış
DWVmgxyX0AAuxnJ.jpg

A.Koç gelecek futbolda barış ortamı oluşacak

sadece futbol konuşacağız

centilmen Koç,yalarım Koç

alın koç un şeyini,rahatlayın

Üst Alt