Kurtlar Vadisi - Sayfa 212 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Vay be bizim başkan iyilerin tarafında, kuşların teşkilat kötülerin tarafında çıktı :) Doğru mu Turgut (Samet)

[media]https://www.youtube.com/watch?v=hN0qaXCbNAI[/media]

ali koc aziz'le hayatta böyle konusamaz konusmayi da bilmiyor zaten dogru düzgün cümle kuramiyor konusurken

ali koc'un diksiyonu bu kadar iyi degil, kafasinin da bu kadar iyi calistigini düsünmüyorum

aziz'i baya bir ezik göstermisler su 2 dk'lik bölümde ama dedigim gibi ak p yalakasi olduklari icin böyle yapmislardir

Kurtlar Vadisi iyice bozdu kendini. Poyraz'ın çatışma sırasında elindeki silahi evirip çevirmesi, Cahit'in tabancayı yukarı atıp havada tutması, Kara'nın eline iki kurşun yemesine rağmen terminatör gibi davranması vs.

Bir türlü ısınamadım şu diziye ya. Baronun öldürüldüğü bölüme kadar zarzor takip ediyordum ondan sonra bıraktım. Bi dizi nasıl 10 sene üzeri gider yav. Insanlar hala tapıyor vallah.

Tapatalk

silah atıp tutmak taklalar atmak filan her aksiyon filminde olabilecek şeyler saçmalık diye bakmamak lazım da lakin bu bölümün sonu ne kadar salakçaydı lan. Kim yazmış kim oynatmış öyle bi sahneyi? ASDSADSAASFA

polat cahite görünmeye karar verdi. pahit önce timurla karşılaştı, dayadı silahı kimsin derken timur arkaya bir bakış attı, cahit de döndü refleksle vurdu polatı :D :DD

Üst Alt