Kurtlar Vadisi - Sayfa 216 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eskisi kadar takip edilmiyor müdavimleri bile eleştiriyor,eski kitlesi yok baymanın da çok ötesinde artık yurtdışındakiler için ülkenin içine battığı pislik enteresan gelebilir ama bizzat filmin içinde olduğumuz için bizim gözümüzde bu yalakalar eski değerinden çok uzakta.

Eskisi kadar takip edilmiyor müdavimleri bile eleştiriyor,eski kitlesi yok baymanın da çok ötesinde artık yurtdışındakiler için ülkenin içine battığı pislik enteresan gelebilir ama bizzat filmin içinde olduğumuz için bizim gözümüzde bu yalakalar eski değerinden çok uzakta.
Burda daha oo adam Q7 almış arkasına polat alemdar yazdırmış geçen beyinlerini yıkadı bu dizi.
Kenanın dizileri çok tutuluyor burda hangisinde oynarsa oynasin millet agzi açık bakiyo.

Burda daha oo adam Q7 almış arkasına polat alemdar yazdırmış geçen beyinlerini yıkadı bu dizi.
Kenanın dizileri çok tutuluyor burda hangisinde oynarsa oynasin millet agzi açık bakiyo.
Tabi dediğin adamin duruşu daha sağlam rollede ,yaş olarak Deli Yürek'e yetiştin mi bilmiyorum çok kaliteydi lise zamanımda, Vadinin de ilk 2-3 yılı kaliteydi devamını yanlı getirdiler konular da çok saptı Gokhanin da dediği gibi siyasi bir algı silahı şu anda.

Tabi dediğin adamin duruşu daha sağlam rollede ,yaş olarak Deli Yürek'e yetiştin mi bilmiyorum çok kaliteydi lise zamanımda, Vadinin de ilk 2-3 yılı kaliteydi devamını yanlı getirdiler konular da çok saptı Gokhanin da dediği gibi siyasi bir algı silahı şu anda.
Evet yilan hikayesi ve deliyurek izlediğim ilk dizilerdir Rosalinda yi saymassak :D
Hepsi oyle zaten filmlerde de ayni sey oluyor ilkinden para götürdulermi 4 bile çıkıyor.
Açık soyleyim burda izleyenler genelde mhp akp görüşlü insanlar.
Benim oturduğum sehirde 5 bin e yakin alevi var onlardan izleyen nadir gördüm suana kadar.

Reytinglere baktım Perşembeleri yine zirvede.Maç varsa 2. sırada.Nedeni ise Türk dizilerinin komedi harici hepsinin aşk dizisi olması, adamlarda izliyecek bişey bulamıyor.Yoksa en son izlediğimde dizide oyuncu yoktu hepsi yapımcının akrabası.Hikaye diye bişey zaten yok.10 yıldır Polat anasını satiyim.Yapımcılar farklı bir isimle başka bir hikaye anlatsa daha güzel olurdu.Rüzgar nerden eserse senaryo oraya.Ulusalcı Polat şimdi ne halde.

Eskiden her karakter efsaneydi, sağlam oyuncular vardı, repliklerde efsoydu.Bırak Karahanlı'yı, Laz Ziya'yı, Aslan'ı, İplikçi Nedim'i, Çakır'ı, Pala'yı... bir Abuzer, bir Şehmuz bile yok artık.Bu arada 2023'e kadar devam etmek istiyoruz dediler.

Bakan yokmu KVPye?
Son bölümde Majesteyi ne kadar basit öldürdüler öyle haha :D
Adamlar iki kisi ile koca Tapinak Sovalyenin Majestesini öldürebiliyorlar.
KVPde cok sacma sahneler ve mantiksizlik mevcut ancak aliskanlik yinede seyrediyoruz. :D

Ben coktan beri izlemiyorum , ilk ciktigi zaman efsane oldu hakli olarak, ama sonra yavas yavas isin b.konu cikardilar, her sezon basi cok güclü bir rakip cikar eser dagitir keser bicer bunun bileki bükülmez dersin bir bakmisin cok ucuz bir ölüm yasar. ersun ulubeyler, iskender büyükler, palalar, aaron fellerler vs vs say say bitmez. gerci baya uzun süreden beri bakmadigim icin suanki senaryo nasil gidiyor nasil ilerliyor bilmiyorum, gerci eskilerden dogru düzgün kimse kalmamis.

ben racon degil kafa keserim diyen polat alemdardan ezer yok

Adamlar bütün tarihi, kültürel, siyasi bilgi birikimine bu diziden sahip oluyorlar sonra saygı, yok adamların suçu mu bla bla bla.

Üst Alt