Kuru Gıda ve Konteyner Yardımı İçin Destek Başlığı | Hedef 100.000 Koli | 500 Konteyner - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuru Gıda ve Konteyner Yardımı İçin Destek Başlığı | Hedef 100.000 Koli | 500 Konteyner

SWIFT kodları döviz hesaplarının altında yazıyor. O şekilde gönderebilirsiniz
Gönderilmiyor. SEPA sistemi var, onun dışında yollamak zor. Olmuyor değil, ama şubeye gitmen gerek. Ve kestikleri harç yüksek.

Ben en son AHBAP'a kredi kartıyla bağış yaptım.

Keşke burdada olsa. Tam PayPal'la birisine yollayayım dedim, ama Türkiye'de PayPal varmı? Sanki yasaklanmıştı, yanlış mı hatırlıyorum?

Fransiz dolandiriciya 47 milyon dolar kaptıran kıraç konteynerleri göndersin işte. İlla halk mı karşılamalı acil şeyler bunlar.
Aysal nerede.
Ben anlamıyorum biz elimizden geleni elbet yapacağız ama yıllık zekatı 10 milyon dolar olan insanlar anında koordine olup 100 milyon doları anında toplayacak-toplamalı. Bizim yaptığımız ekstra olacak katkı daha da büyümüş olacak.
Büyük gıda firmaları misal 10 şehirde bir aylık gıda stoğunu en iyi bilen firmalar bunlar. Gönder abi haftalık yetecek kadar gönder, stok çekiyormuş gibi. Bunu haftada zaten gönderecektin.
Halk için hadi şuraya para demeden direkt bu firmalar yapacaklar. Zaten gerekirse devlet 3-5 yıllık vergiden düşürecektir bunları.

Bu arada kulübümle o kadar gurur duyuyorum ki.

Gönderilmiyor. SEPA sistemi var, onun dışında yollamak zor. Olmuyor değil, ama şubeye gitmen gerek. Ve kestikleri harç yüksek.

Ben en son AHBAP'a kredi kartıyla bağış yaptım.

Keşke burdada olsa. Tam PayPal'la birisine yollayayım dedim, ama Türkiye'de PayPal varmı? Sanki yasaklanmıştı, yanlış mı hatırlıyorum?
PayPal maalesef burada kullanılmıyor, çekildiler, SWIFT olayı da kötüymüş. Bu işi daha kolay bir hale getirmek gerekiyor

En koordinasyonu çalışan futbol kulübünün taraftarı olmanın haklı gururunu yaşıyorum, en azından bazıları gibi afetin ilk yardımınında "türkiyenin en büyük sivil toplum kuruluşu" kolpasıyla duygusuzluk yapmadık maşallah kulübümüze

Üst Alt