Kuru Gıda ve Konteyner Yardımı İçin Destek Başlığı | Hedef 100.000 Koli | 500 Konteyner - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuru Gıda ve Konteyner Yardımı İçin Destek Başlığı | Hedef 100.000 Koli | 500 Konteyner

Gönderilmiyor. SEPA sistemi var, onun dışında yollamak zor. Olmuyor değil, ama şubeye gitmen gerek. Ve kestikleri harç yüksek.

Ben en son AHBAP'a kredi kartıyla bağış yaptım.

Keşke burdada olsa. Tam PayPal'la birisine yollayayım dedim, ama Türkiye'de PayPal varmı? Sanki yasaklanmıştı, yanlış mı hatırlıyorum?
Baktım şimdi. Benim banka sabit 20€ kesiyor. Onun üstüne yollanan miktara göre tekrar kesit var galiba.

Bizimkiler „Wise“ uygulamasından yollamış. 100€ da 3€ kesiliyor yanlış görmediysem.

Gönderilmiyor. SEPA sistemi var, onun dışında yollamak zor. Olmuyor değil, ama şubeye gitmen gerek. Ve kestikleri harç yüksek.

Keşke burdada olsa. Tam PayPal'la birisine yollayayım dedim, ama Türkiye'de PayPal varmı? Sanki yasaklanmıştı, yanlış mı hatırlıyorum?

Bildigin SWIFT ile gondereceksin.. Alternatif olarak Wise gibi bir uygulama kullanip; SEPA --> Wise --> TR hesabina seklinde yol izleyebilirisn. Wise'da IBAN olsuturabiliyorsun birkac guvenlik (kimlik adres vs..) sagladiktan sonra.

Ben abime moneygram ile attım
İban yoluyla 45 ero masraf çıkıyordu
Boşa gidecek para ,money gram 2 ero alıyor
Varsa tanıdığın ilgilenebilecek en mantıklı yol

Üst Alt