Kuş ve Troll Avcıları Grubu (Davetiye Zorunlu) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuş ve Troll Avcıları Grubu (Davetiye Zorunlu)

Şaka maka, "Kuş ve Troll Avcıları" grubunun eskisi kadar havalı olmadığı gerçeği..
Bu mesajın sonrası durdum bir düşündüm. Elimi çeneme koydum Doruk gibi kaliteli bir şizo neden böyle dedi.

Sinirlendim, telefonu duvara fırlatacaktım ama pahalı olduğu için koltuğa attım. Doruk'a çok sinirlenmiştim bu mesajı niye yazdı diye sonra aklıma gruba alınmadığı geldi.

Belki bu mesajı bize bir sitemdir diye düşündüm, belki bu mesajı yazarken gözlerimden yaş damları süzülüyor olabilir ama seni affetmeyeceğim Doruk

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

An itibariyle konudaki kuşlar.
clear.gif

Gerçi belki ben de kuşum ters psikoloji yapıyorum :asd22:
Not edildi , takibe alındı

Bu mesajın sonrası durdum bir düşündüm. Elimi çeneme koydum Doruk gibi kaliteli bir şizo neden böyle dedi.

Sinirlendim, telefonu duvara fırlatacaktım ama pahalı olduğu için koltuğa attım. Doruk'a çok sinirlenmiştim bu mesajı niye yazdı diye sonra aklıma gruba alınmadığı geldi.

Belki bu mesajı bize bir sitemdir diye düşündüm, belki bu mesajı yazarken gözlerimden yaş damları süzülüyor olabilir ama seni affetmeyeceğim Doruk

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

G7 ye yazık etme patron, bu gariban kardeşinizin tek sitemi grupta olamamaktır.

Üst Alt