Kuş ve Troll Avcıları Grubu (Davetiye Zorunlu) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuş ve Troll Avcıları Grubu (Davetiye Zorunlu)

Recep kardes ile besiktasta cok islek bir benzincide calisiyoruz. Mesleki aliskanlik herseyi ponpa ile bagdastiriyoruz.

Oglen yemege cikacagimizda, recebe off midem zil caliyor isini bitirde 1. Porsiyon iskerder ponpalayalim deriz.

Patron bazen maasimizda kesinti yapar. Recep yuzum asik gorunce sorar; noldu doruk bu ayda mi patron ponpaladi der. Bende sorma recep 4 ay ust uste olur mu diyr sitem ederim..

Isimiz hizmet tabi ekipte kisitli birimizin isi ciksa mesai yapariz fazladan.. Hanimi ararim utancimdan patron bana yine ponpa kitledi. Isim uzayabilir siz yiyin yemeginizi derim.

Hayat bazen cok acimasiz olabiliyor..

Recep kardes ile besiktasta cok islek bir benzincide calisiyoruz. Mesleki aliskanlik herseyi ponpa ile bagdastiriyoruz.

Oglen yemege cikacagimizda, recebe off midem zil caliyor isini bitirde 1. Porsiyon iskerder ponpalayalim deriz.

Patron bazen maasimizda kesinti yapar. Recep yuzum asik gorunce sorar; noldu doruk bu ayda mi patron ponpaladi der. Bende sorma recep 4 ay ust uste olur mu diyr sitem ederim..

Isimiz hizmet tabi ekipte kisitli birimizin isi ciksa mesai yapariz fazladan.. Hanimi ararim utancimdan patron bana yine ponpa kitledi. Isim uzayabilir siz yiyin yemeginizi derim.

Hayat bazen cok acimasiz olabiliyor..
Hak verdim, hayat tam bir pompa.

Sapına kadar Galatasaraylıyım.
Doğu bence çok sıkı takipleşmeliyiz..

782.jpg

Farazi olarak 1 kush olsam bu gruba direkt katilirdim

Kimse seni sorgulayamaz avcisin sonucta

Doktor resmen tuzak kurmus kuslara hepsi birer birer dusmus gorune koye gore

Tespit edilince ne oluyor, aksiyonunuz ne oluyor yani ?

Mehmet bey işin kötü tarafı da bu.. Forum içinde forum kuruldu resmen herkes diken üstünde ne olacağı belirsiz..

Bunca yetkinin böyle bir gruba verilmesi bence diktatörlükten başka birşey değil..

Süreli, Süresiz ban yetkisi.. İsmini beğenmezlerse, kafalarına göre değiştirebiliyorlar..

Beğenmedikleri avratları taşlıyorlar. Gruplarına henüz sızamadık ama işkence konularının olduğu herkesin dilinde..

Melik Peker bir oluşum yarattı ve maalesef hızla büyüdü.. Anlayacağın adalet, vicdan falan hak getire..

Son düzenleme:
Üst Alt