GSC Haber - 'Küstüm' Diyen Hakan Ceylan VAR Hakemi Olarak Atandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 'Küstüm' Diyen Hakan Ceylan VAR Hakemi Olarak Atandı

Fenerbahçe Hakan Ceylan'ın VAR/AVAR olduğu 7 maçta 7 galibiyet aldı. Bu maçlarda Fenerbahçe 6 penaltı kazanırken rakipleri 3 kırmızı kart gördü. Hakan Ceylan Osayi'nin faulüne müdahale etmezken, Fb lehine 5 defa VAR uyarısında bulundu.

Aynı Hakan Ceylan Galatasaray-Kasımpaşa maçında Donk'un tekmesini, Galatasaray-Giresun maçında Emre Akbaba'nın pozisyonu görmezken, Valencia'yı yine gördü.

Ligin anasını bellettikleri başrol hakemlerden.

Fenerbahçe Hakan Ceylan'ın VAR/AVAR olduğu 7 maçta 7 galibiyet aldı. Bu maçlarda Fenerbahçe 6 penaltı kazanırken rakipleri 3 kırmızı kart gördü. Hakan Ceylan Osayi'nin faulüne müdahale etmezken, Fb lehine 5 defa VAR uyarısında bulundu.

Aynı Hakan Ceylan Galatasaray-Kasımpaşa maçında Donk'un tekmesini, Galatasaray-Giresun maçında Emre Akbaba'nın pozisyonu görmezken, Valencia'yı yine gördü.

Orul orul operasyon çocuğu diyebiliriz yani.Lale Orta denen tetikçinin yayıncı kuruluşa müdahele edecek seviyede kollamasının bir sebebi varmış demek ki

Vay anasını Donk'un tekmesini es geçen hakemi ödül olarak 1 hafta sonra fb maçı vermişler. MHK'nşn mesajı gayet açık hakemlere ne diyebiliriz ki ?

Bu herifi uzun zamandir dile getiriyorum. Aktif görevdeki en şaibeli hakem. Palabıyık gibileri bile masum kalır yanında.

Üst Alt