GSC Haber - 'Küstüm' Diyen Hakan Ceylan VAR Hakemi Olarak Atandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 'Küstüm' Diyen Hakan Ceylan VAR Hakemi Olarak Atandı

Vay anasını Donk'un tekmesini es geçen hakemi ödül olarak 1 hafta sonra fb maçı vermişler. MHK'nşn mesajı gayet açık hakemlere ne diyebiliriz ki ?
Çok daha rezil bir durum var.

Donk'un tekmesini es geçen Hakan Ceylan'a ödül olarak aynı haftadaki İstanbulspor-Sivas maçında da VAR olarak görev verilmiş. Lale Orta Bein'e Donk'un pozisyonu için görüntü atıyor, hesap soruyor, ödül olarak da 2 gün sonra Hakan Ceylan'ı yine görevlendiriyor.

O da yetmiyor, sonraki maç Fb maçına veriliyor ve olan rezilliği biliyoruz.

Screenshot_1.png

bütün gücümüzle o mete'nin kırmızıdan vazgeçtiği pozisyonun var konuşmasına ulaşmamız lazım.
Asla vermezler. Aslaaaa.... Bunlar düzeni kurmuş. Hiçbir iletişim kurmadan yakalanma ihtimali olmadan şike yapmanin yolunu bulmuşlar. Mesajı atamalarla veriyorlar ve yerine ulaşıyor... Her yerde birilerinin adamlari var. Keske bu ülkede doğmasaydım diycem ama belki sadece ailem için katlanıyorum buraya yoksa zaten durmazdim

Asla vermezler. Aslaaaa.... Bunlar düzeni kurmuş. Hiçbir iletişim kurmadan yakalanma ihtimali olmadan şike yapmanin yolunu bulmuşlar. Mesajı atamalarla veriyorlar ve yerine ulaşıyor... Keske bu ülkede doğmasaydım diycem belki sadece ailem için katlanıyorum burya
var kayıtlarını kimler üzerinden hangi lobi ve güç üzerinden yayınlattılarsa önce onu tespit edip amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokup ulaşmalılar alanya fener maçı var kayıtlarına. çünkü kulaklıktan kesin birşey söylediler metenin kulağına, açıkça belli oluyor görüntüde

Her şeyede bir bahanesi var p.i.m.plerin. ya kus ya kuş kaç milyon aleyhimize hata yaptı herifler, yazık değil mi

Butun hakemlerde bir kahpelik var bu sezon ama ozellikle VAR hakemleri arasinda 4 isim cok dikkat cekiyor. Butun skandallarda bu 4 isim var. Hep Fb'ye calisip Gs'yi dogramislar.

Ilki Alper Ulusoy. Daha ilk hafta Haji Wright'in atladigi pozisyonda VAR'a cagirmadi, penaltimiz verilmedi ayrica. Yine 3 mac sonra Ts macinda iki penaltimiz es gecildi. Yine VAR'da ayni hakem. Skandal Fb - Bjk macinda yine VAR'da Alper Ulusoy.

Koray Gencerler, iki skandal macin bas mimarlarindan. Bizim Alanya maci Fb'nin Antalya maci.

Serkan Tokat, iki penaltimizin verilmedigi ve Abdul'un kirmizi kartla atildigi Gaziantep maci VAR hakemi. Yine rezil bir mac, Karagumruk deplasmanimizda ayni hakem. Yine cok itiraz ettigimiz Konya macinda VAR'da ayni sahis.

Son olarak Hakan Ceylan, ikinci hafta Giresun macinda penaltilarimiz es gecilirken VAR'da idi. Fb'nin ilk ADS macinda ayni sahis, o da rezil bir macti. Alanya Fb macinda ve Gs Kasimpasa macinda yine ayni sahis bas rolde.

Üst Alt