Kuyt: "Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde güzel maçlar çıkarmak istiyorum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuyt: "Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde güzel maçlar çıkarmak istiyorum"

Cevap: Kuyt: "Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde güzel maçlar çıkarmak istiyorum"

beyler timsaha yatmayalım haftaya belli olacak fene-vin durumu

Cevap: Kuyt: "Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde güzel maçlar çıkarmak istiyorum"

ben fenerlilere üzülüyorum adamların basına gelen fatmagülün basına gelmedi yazık yaa

kuyt gelmişin bu yaşına otur oturduğun yerde napıcan Şampiyonlar Ligini

alıstırkendinicivcivköyt,hahahaha

Fenerbahçe'nin Liverpool'dan transfer ettiği Hollandalı yıldız Dirk Kuyt, şike soruşturması ile ilgili soruları yanıtladı. Hollandalı oyuncu şike skandalını bildiğini ve kendisinin Fenerbahçe'ye güvendiğini de dile getirdi.

Fenerbahçe'nin Liverpool'dan transfer ettiği Hollandalı yıldız Dirk Kuyt, yaptığı açıklamalarda birçok kulüpten transfer teklifi almasına rağmen kendisini Türkiye'den Fenerbahçe'nin çektiğini dile getirdi.

NOS'a açıklamalarda bulunan Kuyt, "Fenerbahçe teklif yaptığında bana iyi bir his verdi. Her daim şampiyonluğa oynayan bir takım ve gelecek sezon da Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek. Fenerbahçe ile şampiyon olmak ve Şampiyonlar Ligi'nde güzel maçlar çıkarmak istiyorum." dedi.

Liverpool'da çok güzel yıllar geçirdiğinin altını çizen Kuyt, "Son yıl Liverpool ile eskisi kadar iyi olduğum söylenemezdi. Ayrılmanın vakti geldiğini düşündüm ve zaten Liverpool yeni bir menajerle yeniden yapılanmaya gitti. Bununla beraber yeni bir kültür tanımak ve yeni bir ülkede oynamak istedim. Türkiye ve İstanbul'un bu konu hakkında mükemmel bir adım olacağını düşündüm." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi eleme turunda eski takımı Feyenoord ile eşleşme ihtimali hakkında da konuşan tecrübeli yıldız, "Feyenoord'un hala bendeki yeri çok ayrıdır. Hem Fenerbahçe'nin, hem de Feyenoord'un Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmasını çok isterim. Aynı zamanda Feyenoord'a karşı oynamak çok ilginç bir deneyim olabilir." dedi.

Kuyt, Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu şike soruşturması ile ilgili olarak da, "Şu sıralar futbolda pek çok skandallar yaşanıyor. Ama ben kulübümün doğru yolu bulacağına inanıyorum. Bunu birlikte başaracağız." diye konuştu ve Fenerbahçe'ye güvendiğini de sözlerine ekledi.

Goal.com

ingilterede oynayan hollandalı bile oralardan, fenerin kötü yola düştüğünü anlamış

Bu adam iyi ki gelmis.

Fener kanatlara ve forvete böylece transfer yapmicak gibi.

Eger uefa söyle 3-5 yillik ban verirse, stoch ve sow da gider.

Kuyt'un çok umurunda ŞL. Adamın zaten son durağı onun için ne kadar az maç o kadar iyi.

Kuyt şu lafı söyleyeceğine benzin döküp kendini yaksan ancak bu kadar şok olurdum :)

yeni bir efsane başlık daha :D , adam poku yedi beyler 3 yıl kulakları çınlayacak, kaçarı yok :D

İkide bir hatırlatıp durmayın,içim parçalanıyor :sad007: :lol:

Üst Alt