Kuyt: "Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde güzel maçlar çıkarmak istiyorum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuyt: "Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde güzel maçlar çıkarmak istiyorum"

Cevap: Kuyt: "Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde güzel maçlar çıkarmak istiyorum"

Fenerbahce isterse bu yil Avrupaya gidebilir,verilecek men cezasini Cas´a götürürse gecici lisans alacak uefadan,ama Cas ilerde Feneri suclu bulursa ceza ikiye katlanir.

Cevap: Kuyt: "Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi'nde güzel maçlar çıkarmak istiyorum"

Fenerbahce isterse bu yil Avrupaya gidebilir,verilecek men cezasini Cas´a götürürse gecici lisans alacak uefadan,ama Cas ilerde Feneri suclu bulursa ceza ikiye katlanir.

ne cas'ından bahsediyorsun müdür? adamlar daha yeni davalarını geri çekmediler mi? bunlar geçen senede gönderilmedi ve uefa'ya dava açtılar, yetmedi namusumuz dediler ve o namusumuz dedikleri davayı geri çektiler. o yüzden fenerden bir dava falan beklemeyin.

Tahkim yöneticilerini şikeden suçlu bulmuş değil CAS AİHM'e götürse gene bi şey değişmez.

ne cas'ından bahsediyorsun müdür? adamlar daha yeni davalarını geri çekmediler mi? bunlar geçen senede gönderilmedi ve uefa'ya dava açtılar, yetmedi namusumuz dediler ve o namusumuz dedikleri davayı geri çektiler. o yüzden fenerden bir dava falan beklemeyin.

Dava bekledigimden degil,ama böyle bir haklari var.

Bir de takımı istedikleri an şampiyonadan çekme hakları var, yani diyelim ki CAS'a gittiler, CAS'ın süresi zaten grup maçlarına kadar tamamlanır,oraya kadar ayakta kaldılarsa ve elemeleri aştılarsa bile,cımbızla çeker gibi kuşları çekip yerlerine başka takımı alırlar.

Kuyt Şampiyonlar Ligine gitmek istiyorsa ve sözleşmesinde bu madde varsa sözleşmesini sonlandırabilir,eğer yoksa alacak parasını oturacak aşağı,artık sözleşmesi boyunca süper lig de mi oynar yoksa Bank Asya'da mı oynar onu bilemem.

Kuyt'a olmadı bu gol senin için deyip CL'den mesaj göndeririz,üzülmesin garip :lol:

Garibim Kuyt'ın kaderi de Stoch'a benzedi. Ee geldiğiniz yeri önceden araştırmadan sırf maddi çıkarlar yüzünden gelirseniz,böyle sap gibi kalırsınız işte :)

Tamam canım Futbolu bırakmadan önce gidebilirseniz çıkartırsın.

Oynarsin yavrucum oynarsin

Bunlara bariz söyletiyorlar bu demeçleri .

Ayni stochun agzi...

Kuyt,fenerbahce değil canım bugünden sonra Şikebahçe:)

Mehmet Topal CL'de finale doğru adım adım ilerliyordu,Kuyt keza öyle,bunlar yeni anladım da; ben yanarım yanarım garibim Stoch'a yanarım. Peki ya Stoch ne olacak şimdi,CL'de maç yapamadan jübilesini mi yapacak bu kuşlarda bekleyip durursa :sad007: :lol:

Şampiyonlar ligi yarınlara kaldııııııııı:sad007::sad007:

Kuyt ne severdim seni; sen nasıl bir yanlış yola girdin böyle.

Sen nasıl Fenere gelirsin hala aklım almıyor. Takım mı kalmadı koca Avrupa'da

Üst Alt