La Casa de Papel - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Casa de Papel

3. sezon soygundan sonrasını mi konu alıyor, berlin yasiyor mu, tokyonun gotu hala eskisi gibi mi?

Izleyenlerin cevaplamasini rica edeceğim.

3. sezon soygundan sonrasını mi konu alıyor, berlin yasiyor mu, tokyonun gotu hala eskisi gibi mi?

Izleyenlerin cevaplamasini rica edeceğim.

3. sezonu yeni bitirdim. Beklentimi düşük tutmuştum ancak üçüncü sezonu da genel olarak beğendiğimi söylebilirim. Özellikle final bölümü mükemmel olmuş. Aksiyon seviyesi oldukça yüksek. Yeni katılan karakterler de oldukça iyi. Alicia Sierra karakteri sezonunun en iyi karakterlerinden biri olmuş.
3. sezon soygundan sonrasını konu alıyor. Rio ilk bölüm paket olunca ekip tekrar toparlanıp, onu kurtarmak için yeni bir soyguna kalkışıyor. İspanya Merkez Bankası. Berlin ağabeyimiz maalesef mefta, flasback sahnelerinde görüyoruz. Tokyo ablamızın kasa da yerinde.

3. Sezonu bitirdim şimdi. Valla aynı yerde para basmıyorlar da altın eritiyorlar. 3. Sezon ile işin zirvede bırakma kısmından vazgeçilmiş. Biraz daha cepleri dolduralıma dönmus olay. Yine güzel fikirler var işin içinde ama bu sefer plan kısmına çok kafa patlatilmadığı için daha doğaçlama daha bi hır güre döndü olay. Dedigim gibi mirasyedi bir sezondu.

Üst Alt