La Casa de Papel - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Casa de Papel

Yalnız dizde en sağlam kasaya sahip hatun gitti izlemenin pek de anlamı kalmadı gibi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İşin garip tarafı, diziyi beğenmeyenlerin neredeyse çoğu daha ilk gün diziyi bitirip yorumda bulunuyorlar. Şahsen ben beğenmediğim bir diziyi izlemem ve onun hakkında yorum yapma yetkisini de kendinde görmem. Bu arada hiç izlemedim diziyi.

Çoğu insanin başladığı diziyi kufur ede ede bitirme huyu vardir. Bu kadar garip karşılamanız tuhaf.
İlk defa böyle bir şey duyuyorum, bir insan zevk alamadığı şeyi bitirmesinin tek sebebi eleştirecek nokta aramasından başka bir şey değildir, o da bence ciddi bir psikolojik vakadır. İlginci de beğenmeyen kesimin dizinin ilk günü diziyi tümü ile bitirmesi, cidden ilginçmiş. Bir ihtimal de bu kişilerin hayatında zevk alabilecekleri herhangi bir unsur yok belki de.

İlk defa böyle bir şey duyuyorum, bir insan zevk alamadığı şeyi bitirmesinin tek sebebi eleştirecek nokta aramasından başka bir şey değildir, o da bence ciddi bir psikolojik vakadır. İlginci de beğenmeyen kesimin dizinin ilk günü diziyi tümü ile bitirmesi, cidden ilginçmiş. Bir ihtimal de bu kişilerin hayatında zevk alabilecekleri herhangi bir unsur yok belki de.

Aynen renkkas hepimiz annemizin bodrumunda yaşayan hayattan gram zevk almayan psikolojik deli manyaklariz. Bir cümleden iki saniyede bütün evrenin sırrını çözdün.

Aynen renkkas hepimiz annemizin bodrumunda yaşayan hayattan gram zevk almayan psikolojik deli manyaklariz. Bir cümleden iki saniyede bütün evrenin sırrını çözdün.
Üstünüze alınmanıza gerek yok, sadece kendi görüşümü belirtiyorum. Dizi daha dün çıkmış ve eleştirilenlerin çoğu ne hikmetse hemen bitirmiş, size göre bu durum normal ise bir şey diyemem.

İlk iki sezonu İspanya'daki ulusal bir televizyon kanalı tarafından yayınlandı. Daha sonra Netflix yayın haklarını alıp, diziyi iki sezon halinde kendi platformunda yayınladı. Normalde 15 bölümlük bir hikaye olarak servis edildi ama dünya genelinde popülaritesi artınca diziyi devam ettirme kararı aldılar. İşte ne olduysa bundan sonra oldu. Ne zaman ki üçüncü sezondan itibaren Netflix bu diziyi devam ettirme kararı aldı, o zaman dizi saçmalamaya başladı.

Üst Alt