La Casa de Papel - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Casa de Papel

reis bu diziyi izlemiyimmi şimdi ben yorumların bi iyi bi kötü. olmazsa darkı bi tur daha izliycem
Dark'a başladım da sarmadı beni.

Reis genel olarak izlenebilir, başarılı, ortalamanın üstünde bi dizi olmuş. Beğendiğim yönleri var, beğenmediğim yönleri var... Pişman olmazsın, olmadım ben de. İlk sezon (13 bölüm) zaten akıp gidiyor, 2. sezonu (6 bölüm) çok beğenmedim sadece aşk meşk olayları çok fazla diye. Bu sene baya diziye başladım ama aralarında en sağlamı buydu. Dizi kıtlığında her türlü gider. Sadece kurgu kısmı bile izlenmeye değer.

Dark'a başladım da sarmadı beni.

Reis genel olarak izlenebilir, başarılı, ortalamanın üstünde bi dizi olmuş. Beğendiğim yönleri var, beğenmediğim yönleri var... Pişman olmazsın, olmadım ben de. İlk sezon (13 bölüm) zaten akıp gidiyor, 2. sezonu (6 bölüm) çok beğenmedim sadece aşk meşk olayları çok fazla diye. Bu sene baya diziye başladım ama aralarında en sağlamı buydu. Dizi kıtlığında her türlü gider. Sadece kurgu kısmı bile izlenmeye değer.
en azındna ılk sezonunu ızlemeye calıscam reys saol. bu arada darkdan çabuk vazgecme kim kimdi falan baya sıkıntıya dusuyorsun ama bellı bı bolum sonrasında hersey oturunca acayıp bi hal alıyor dızı. ilk sezonu bitir hani diyosun ya bu sene çok dizi izledim aralarında su ıyıydı bu ıyıydı fıkrın baya değişecek.

Oha, yuh ve hatta çüş! Ben hayatımda böyle katharsise ulaşmadım hiçbir yapımda, muazzamdı, nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum. İzlerken rahatsız olduğum noktalar illa vardı ama geneli ele aldığımızda bilemiyorum altan, böyle bir şey olabilir mi ya? 3. sezon olmasa bile olurmuş bence. Zaten yanlış anlamadıysam, İspanyollar bunu 15 bölüm 1 sezon olarak çekmiş, Netflix tekrar kendine göre sahnelerin sırasını değiştirip, bölüm sürelerini azaltarak 2 sezon haline getirmiş. Off, çok iyiydi ya! Kendilerinin de bahsettiği gibi Kamerun'un kramponsuz, Brezilya'ya karşı galip gelse bu denli coşmazdım. Viva la Berlin! Bu dizi de bence bir vikiyi hak ediyor, seçilen isimler, maskeler, verilen mesajlar hepsinin bir alt metni vardır muhakkak çok yüzeysel izledim ama irdeleyeceğim.

Burada dursun;

https://www.youtube.com/watch?v=55QLmZ0xwDs

Son düzenleme:
biz de sizdeniz biz de sizdeniz
c5ebe20f23341b5daa75e14e09f7ca8a.jpg

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt