La Liga 12.Hafta | Barcelona 1-0 Real Madrid | El Clasico | 29 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Liga 12.Hafta | Barcelona 1-0 Real Madrid | El Clasico | 29 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: La Liga 12.Hafta | Barcelona 1-0 Real Madrid | El Clasico | 29 Kasım | Maç Son

Bir Real taratarı olarak Barcayı tebrik ediyorum

Real Madrid maçı kazanması gereken taraftı Öyle ezdik mezdik deyip fanatikliğini karıtırmasın Barcalılar

Barnebauda Görüşürüz

Cevap: La Liga 12.Hafta | Barcelona 1-0 Real Madrid | El Clasico | 29 Kasım | Maç Son

1.jpg

''EL CLASICO : 1-0''

Una Bandera Ens Agermaña !

BARÇA ! BARÇA !! BARÇA !!! :m26::m26::m26:

İşte Böyle Her Sene Böyle Real Ma6r16'e böyle...
:f68.gif::f68.gif::f68.gif:

Yahu biz tebrik ediyoruz çok mu zor maç hakında konuşmak ?

Proveke edici mesajlar atmayın

Real Madrid çok iyi oynayı Barcayı ezmiştir sahada ama skora yansımadı Barcalıları tebrik ediyorum ama yinede Bu kadar kötü oynasalarda kazanmasını bildiler

messi o pozisyonda nasil kacirdi oyle ya galiba messi de cok kari kiza sarmis barlardan cikmiyormu ne :D

Bu Real in hocasını sabahtan akşama kadar dövecen. Bu nasıl ezik bir hocadır ya

Tek kale oynuyorsun. Ronaldo kendine gelmiş. Barça 3,5 atıyor. Bedava gol atmışlar gidip adamı çıkartıyorsun. Barça resmen rahatladı.

Maçın hakkı Barça 1 RM 4 olmalıydı.

Barça yı hiç bu kadar şirkef görmedim. Her türlü numarayı yaptılar. Hakem ise tam bir futbol düşmanı Barça dan 2-3 adam atacakken hep RM e kartları sıraladı.

Futbolun adaleti yok hiçte olmadı.

Hadi ordan be!Reallilerin yapmadığı pislik kalmadı.Her ikili mücadelede direk bileğe sakatlamaya girdiler.Maçın hakkı 4-1 diyorsun ya orası da ayrı bir komik.:)Sen başka maç mı izledin?Üç tane yüzde yüzlük pozisyonu var Barça'nın.10 kişi ile oynarken bile zaman zaman kedinin fareyle oynadığı gibi oynadılar Madrid ile.Hakem de çok iyi maç yönetti.Kontrolü elden bırakmadı.Boşa ağlamayın Realliler.:asd:

Barça'nın kazanabilmesi için İbra'nın oyuna girmesi şarttı.

Öyle oldu da.

Zaten Barça düşüş dönemindeydi böyle bir zamanda bile koyuyorsa bu Barça yıkılmaz bi daha normal zaman da yine 6 atardık :D

[sıze="7"] visca catalunya vista barcelonaaa [/sıze]

Barça bu sene ingiliz takımlarına karşı şampiyonlar liginde büyük sıkıntılar çekebilir. Başta Chelsea. Real biraz kapalı ve sert oynayınca ahenkleri bozuldu. Bunu geçen seneki kemikleşmiş kadrolarıyla oynamamalarına bağlıyorum. Çok oynuyor oyuncuların mevkileriyle Pep. Ahenkleri bozuluyor. Xavi-İniesta uyumunu iniesta'yı solda oynatarak mahvetti.

Fincan'ı taştan, Rea1'i ...... oyarlar :f68.gif:

Gelecek yıl yine bekleriz... :D

Barça bu sene ingiliz takımlarına karşı şampiyonlar liginde büyük sıkıntılar çekebilir. Başta Chelsea. Real biraz kapalı ve sert oynayınca ahenkleri bozuldu. Bunu geçen seneki kemikleşmiş kadrolarıyla oynamamalarına bağlıyorum. Çok oynuyor oyuncuların mevkileriyle Pep. Ahenkleri bozuluyor. Xavi-İniesta uyumunu iniesta'yı solda oynatarak mahvetti.

Bir Real taratarı olarak Barcayı tebrik ediyorum

Real Madrid maçı kazanması gereken taraftı Öyle ezdik mezdik deyip fanatikliğini karıtırmasın Barcalılar

Barnebauda Görüşürüz

Tank la topla falan bekleriz,uçakla, ağır sanayi hamlelerinizle falan :D :asd:

fenere koymus kadar sevindim barca biz real fener

Pep, takımı o kadar hatalı oynatmasına rağmen oyuncularımızı kazanmasını bildi. Başta budqest'in yerine Yaya Toure oynamalıydı. Ve Henry'in yerine de Zlatan.. Dani bu maçta çok kötüydü. İniesta ise mevkii'si değiştirildiği için fazla etkili olamadı ama o kadar iyi değildi. Bireysel oynamaya kalkışınca ezildi. Maçın adamı Puyol'dur.. Yine de Teşekkürler Barçam..

Üst Alt