La Liga 12.Hafta | Barcelona 1-0 Real Madrid | El Clasico | 29 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Liga 12.Hafta | Barcelona 1-0 Real Madrid | El Clasico | 29 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: La Liga 12.Hafta | Barcelona 1-0 Real Madrid | El Clasico | 29 Kasım | Maç Son

Barçalı gibi baktım ama maç ortada geçti hatta madrid alabilirdi :) "Doğukan Karadan"

Madrid'in alması imkansızdı, stoperde Puyol varken. İlk yarı biraz tutuktu Barça. İkinci devre kendilerine geldiler bence. Goldü bulduktan sonra Şova kaçtı iş :)

Maç berabereyken ortaydı oyun. Madrid golü bulabilirdi. Ama neticede üstün olan Barçaydı her zaman ki gibi. :)

Cevap: La Liga 12.Hafta | Barcelona 1-0 Real Madrid | El Clasico | 29 Kasım | Maç Son

Bu maçı alacaksın tüm futbolculara ders diye izleteceksin.

Bu maçı alacaksın tüm futbolculara ders diye izleteceksin.

Kesinlikle öyle.

Türkiye'de Futbol falan oynanmıyor. Futbol İspanyada, İngilterede oynanıyor işte!

Zemin müthiş, stad müthiş, taraftar müthiş! En ufak bir taşkınlık yok!..

Seyir zevki fevkalade. Bundan iyisi şamda kayısı..

Kesinlikle öyle.

Türkiye'de Futbol falan oynanmıyor. Futbol İspanyada, İngilterede oynanıyor işte!

Zemin müthiş, stad müthiş, taraftar müthiş! En ufak bir taşkınlık yok!..

Seyir zevki fevkalade. Bundan iyisi şamda kayısı..

Aslında tam olarak demek istediğim şu.Barca potansiyelinin çok altında oynamış ancak üst düzey mücadele etmiş.Erman Toroğlu Maraton'da şöyle dedi:''Barca-Real maçını izliyorum,kamera iki takımın tüm futbolcularını aynı karede gösteriyor.Bu ne kadar dar alanda oynadıklarını gösterir.''Bir futbolcu kötü oynar,formsuz olur,ancak mücadele etmek zorundadır;oyun disiplini,taktik disiplini olmak zorundadır.

Pellegrini ve Marcelo'yu eşek sudan gelene kadar dövmek lazım. Ulan dakika 60 rakip 10 kişi ne diye çıkarıyorsun Ronaldo'yu!

Ayrıca Ronaldo'nun ilk dakikalarda Puyol'u dumura uğrattığı ve kaleciyle karşı karşıya kalınan pozisyonun hazırlanışı süperdi. Kaka da fena değildi. Real Madrid fırsatları kolay harcamasa çok iyi bir maç çıkardı. Puyol da hızır gibi yetişti pozisyonlara. :D

Barça'yı da tebrik ediyorum. Gerçi maç sırasında baya gaza geldim buraya daha ofansif şeyler yazmayı düşünüyordum da Madrid yanılttı canı sağolsun.
spastik.gif

seyrettigim en kötü barca-real maçıydı.

Puyolu izlerken aklıma emektar kaptan Bülent geliyor. Bu insanlar kafasını krampounun altına sokar yaa. ki sokuyorlar:D

Pellegrini ve Marcelo'yu eşek sudan gelene kadar dövmek lazım. Ulan dakika 60 rakip 10 kişi ne diye çıkarıyorsun Ronaldo'yu!

Ayrıca Ronaldo'nun ilk dakikalarda Puyol'u dumura uğrattığı ve kaleciyle karşı karşıya kalınan pozisyonun hazırlanışı süperdi. Kaka da fena değildi. Real Madrid fırsatları kolay harcamasa çok iyi bir maç çıkardı. Puyol da hızır gibi yetişti pozisyonlara. :D

Barça'yı da tebrik ediyorum. Gerçi maç sırasında baya gaza geldim buraya daha ofansif şeyler yazmayı düşünüyordum da Madrid yanılttı canı sağolsun.
spastik.gif

evet bende şaşırdım çıkmasına sakatlığı filanda yoktu galiba .. işin ilginç tarafı formsuz benzemayı sokuyor oyuna yorgun Ronaldo daha çok iş yapardı benzemadan.. aslında çıkardığı 11 doğruydu hemen hemen ileride Higuain kontra atak takımı çıkarmış. ama sonraki değişiklikleri yanlıştı bana göre.

Çok daha gollü bir maç bekliyordum maç öncesi aslında.Ronaldo,Messi,Kaka,Ibrahimovic gibi futbolcular söz konusuyken bunu düşünmemek abes kaçardı zaten.Neyse maçın başında Barcelona kadrosunu gördüğümde ilk yari bu takım hiçbirşey oynayamaz dedim ve yanılmadım da.Çünkü forvetsiz oynadık.Henry zaten formsuz ve sürekli kanatlara attı kendisini.Böyle olunca sistem uygulanamadı,pas trafiği kilitlendi.Madrid daha etkiliydi ilk yarı.Ronaldo ilk yarı biraz etkili oynadı,kaçırdığı pozisyon ise akıllara zarardı gerçekten.Özellikle Kaka çok iyiydi ilk yarı itibariyle.Ama kaptanın müthiş oyunu Real'in gol atmasını engelledi.İkinci yarıda ise Ibra'nın girmesiyle Barca Barca gibi oynamaya başlayıp üstünlüğü aldı.Messi de işe girişince Madrid gerçekten zor durumlara düştü ve gol geldi akabinde.İlk yarı 2 kere topu stadın dışına kaçıran Alves harika ortaladı Ibra klasına yakışır bir şekilde bitirdi.Tam Barca ritmini yakaladı 2-3 geliyor derken Busqets maçın içine ediverdi gereksiz bir hareketle kırmızı kart görerek.Oyunun akışı kısmen Real'e dönse de Ronaldo'nun çıkmasıyla Barca 10 kişi olmasına rağmen gene pas trafiğini kurmayı başardı ve pozisyonlar buldu.Abidal'in soldan vurduğu pozisyon,Pique'nin direği sıyıran kafası ve Messi'nin karşı karşıya pozisyonda imkansızı başararak topu Casillas'ın üstüne vurması gibi.Madrid üstün oynadı diyenler göz önünde bulundursun bunları.Madrid üstün filan oynamadı maç ortadaydı Barca'nın Barca gibi oynamaması yüzünden.Ortada olan maçı Ibra aldı götürdü.

dani alves bi ara sabrimsi bişey oldu kavga falan etcek gibiydi pep hemen notlar aldı onu uyarcak herhalde messiyi ben beğenmedım ronaldoyuda ikiside aynı golü kaçırdı bence kaka yanlış takımda aslında ona barça yakışır tebrikler

BARÇA

Ronaldo, sen kimsin ki İniesta'ya bulaşıyorsun? :D

Zevksiz tatsız tuzsuz, 1 gol olsada beklentilerime göre golsüz geçen bir maçtı.

4-5 sezondur nou campta Barcelona'nın bu kadar ezildiğini,pas trafiğinin 1.viteste gittiği bir maç nadirdir.(özellikle ilk yarıda) tabi bunun bazı nedenleri var.

2.yarı İbra girince Barca kıpırdadı,bildiğimiz o göze hoş gelen futboluna geri döndü,üretkenliği arttı 10 kişi kalmalarına rağmen,pepin de doğru değişiklikleriyle takımın ayarı bozulmadı..

Madrid'de Kaka kusursuz oynadı,Xabi ve Ronaldo'da etkiliydiler,girdikleri pozisyonları gole çevirseler çok rahat farka bile gidebilirlerdi.

Madrid kontra futbolu süper oynadı dün,onları da tebrik etmek lazım.

Maçın adamı kesinlikle Puyol.

Üst Alt